Як давно ви були у бібліотеці? А що скажете про відвідини кінотеатру?.. А про кіно у бібліотеці?.. 

Якщо ви не встигли подивитися в кінотеатрах добре розрекламований по телебаченню чи «сарафанним радіо» фільм, то зараз маєте прекрасну нагоду переглянути найкращі стрічки українського виробництва останніх років… 

20 вересня у приміщенні коворкінг-центру, що діє на базі бібліотеки-філіалу № 1 Полтавської МЦБС, було організовано безкоштовний кінопоказ дебютної стрічки режисера Антоніо Лукіча «Мої думки тихі». Відбулося це в рамках другого кіноклубного фестивалю «Нове українське кіно», організованого  кінокомпанією Артхаус Трафік за підтримки Держкіно України. 

Колектив бібліотеки-філіалу № 3 та її читачі вітають красуню Полтаву та її мешканців з Днем міста!

Бажаємо всім міцного здоров'я, успіхів, наснаги, оптимізму! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов'ю і теплом, домівки повняться добром і радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям!

До Дня міста Полтави бібліотекарі бібліотеки-філіалу №2 запрошують здійснити віртуальну подорож історичними місцями нашого славетного рідного міста. Полтавська земля особлива, і ця особливість пов'язана з людьми цього краю. Полтава дала світу цілу плеяду всесвітньовідомих імен.  Серед них науковці, конструктори, письменники, митці, політичні та релігійні діячі. На цій землі народилися — Іван Котляревський, Григорій Сковорода, Микола Гоголь, Панас Мирний, Володимир Короленко, Остап Вишня, брати Тютюнники.   Полтавська земля і справді щедра на таланти, як і на звичайних добрих та привітних людей. Як відомо, наше місто посідає особливе місце в історії української нації та держави. Біля його стін не раз відбувалися події, котрі визначали долю не тільки України, а й Європи.

Нашому полтавському фестивалю «Майстерня міста» 5 років. Майже його ровесник, книжковий мурал бібліотеки-філіалу №1, створений в 2016 р. творчими, креативними, талановитими людьми з різних куточків України. З тих пір неприваблива будівля єдиного культурного центру авіамістечка, бібліотеки, сяє яскравими кольорами сучасного артоб’єкту, а зображені на ньому відомі та улюблені герої світової літератури сприяють просуванню книги та читання. Та сталася прикрість:  зображення, а найбільше колони, постраждали від недавніх зовнішніх ремонтних робіт. Тож не було вагань чим відгукнутися на ювілейні заходи фестивалю: відновлювати мурал! 

В бібліотеці-філіалі № 7 відбулася цікава зустріч  з Віталієм Запекою (позивний «Спілберг»). Фотохудожник, визнаний професіонал він добровільно бійцем батальйону спецпризначення «Полтава» на три роки йде на війну. Звісно, з фотоапаратом і робить там унікальні фото. Його авторські світлини зі сходу тепер зберігаються в Державному архіві з відміткою «зберігати вічно». Але цю людину війна збагатила не тільки фотоматеріалом, але ще й враженнями, які привели до роздумів, а вони стали книгами. Книгами незвичними, бо працюючи над ними автор вникає в написання настільки, що на той час випадає із реального буття. 

У суботу, 19 вересня, поруч із вічним вогнем  меморіального комплексу Героям-авіаторам відбувся поетичний марафон «Поетичні вітання рідному місту». Цю акцію з нагоди Дня міста організували та провели бібліотекарі бібліотеки-філії № 1, що в авіамістечку. Відкрила захід Якименко Тетяна Вініамінівна, бібліотекар абонементу книгозбірні.  А далі – звучали чудові поезії Марії Бойко, Валентини Нездойминога, Ніни Гриб та Володимира Гладкого, присвячені красуні-Полтаві, у виконанні юних полтавок, студентки ПНПУ та  учениць різних шкіл міста.