Видатна українська письменниця Ліна Костенко у своїй прозовій книзі «Записки українського самашедшого» написала: «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни». Історія людства знає імена багатьох українців, які вплинули і продовжують впливати на її хід. Їхні імена потрібно знати і пам’ятати!

Бібліотекарі бібліотеки-філіалу №4 підготували відеопрезентацію "Галерея відомих українців". Запрошуємо до перегляду!

11 липня  любителі солодкого відзначають Всесвітній день шоколаду . Багато хто визнає, що шоколад це наркотик, від якого важко відмовитися. Та чи потрібно від нього відмовлятися? Прочитайте і вирішуйте самі:

Темний шоколад знижує кров’яний тиск. Для позитивного ефекту достатньо всього 2 цукерок з темного шоколаду на день. Шоколад вважається відмінним джерелом енергії для організму. Тільки подумайте: невеликий шматочок шоколаду  дає стільки енергії, скільки потрібно для того, щоб пройти 50 метрів. Шоколад визнаний антидепресантом і продуктом, здатним піднімати настрій: теобромін і кофеїн, які входять до його складу бадьорять і тонізують.

Вживайте шоколад в міру – будете жити довше та щасливіше!

Жодного разу не був в бібліотеці-філіалі №9 для дітей?  Не знаєш, як стати користувачем?  А може просто сумуєш за бібліотекою на карантині? Тоді ласкаво просимо на коротеньку онлайн-екскурсію відділом абонементу!   

Тут ми розповідаємо про молодший і старший відділи абонементу бібліотеки. Говоримо про те, як стати нашим читачем та швидко знайти потрібну книгу на стелажі і що тут можна взяти ще, крім програмного читання.

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради оголошує проведення Відкритого міського конкурсу етно-дизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання».

Конкурс проводиться у номінації: дизайн одягу. Головне завдання Конкурсу – виконати парний ескіз сучасного одягу (чоловічий та жіночий), використовуючи фольклорні мотиви народів світу.

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради оголошує проведення щорічного міського конкурсу «Туристичними стежками Полтави». Цьогорічна тема робіт – «Мій улюблений куточок чарівної Полтави».

Конкурс проходитиме у двох вікових номінаціях:
І – молодша – 12-14 років (включно);
ІІ –– старша – 15-17 років (включно).
 

Для знайомства з творчими колами полтавців відомий поет з Івано-Франківська Володимир Присяжнюк вибрав свій вірш про ніжні січневі підсніжники, написаний ним 20 січня 2018 року. 

Володимир Присяжнюк народився 24 березня 1966 року в селі Чернієві Тисменицького району, поблизу міста Івано-Франківськ в родині педагогів. Вірші почав писати ще в дитинстві. Він неодноразово був учасником обласних та Всеукраїнських злетів творчої молоді. Під час навчання в школі Володимир займався журналістикою, став переможцем другої Всеукраїнської олімпіади юних філологів - знавців української мови і літератури в 1983 році. Закінчив школу з золотою медаллю.