Знову підтвердив своє справжнє волонтерське покликання загін «Невтомні бабусі», що діє в бібліотеці-філіалі №7. Навіть в умовах карантину вони знайшли собі справу – шиють захисні маски по домівках. На їх рахунку уже більше півтисячі масок, які пересилаються воїнам на передову, передаються до лікарень міста.

А звернення активної волонтерки Мирослави Плєшкової закликає із користю побороти нудьгу: «Вишукуйте резерви і допомагайте, хто має вдома тканину і швейну машинку. Працюйте, це депресію від карантину лікує. Перевірено на собі, гарантую».

 

Шановні читачі!  Бібліотеки також змушені дотримуватись карантинного режиму. Але можливість спілкування з гарною книгою нам всім подарував Інтернет. Пропонуємо Вам скористатися можливістю читати і скачувати книги.

 

Шевченківські дні у бібліотеці-філіалі №10 ознаменувалися рядом заходів, покликаних згадати та подивитися з іншого ракурсу на постать великого поета та його творчість. 

Студенти ПТУ №13 взяли участь в флешмобі «Читаємо «Кобзар». Дівчата та хлопці читали  на вулиці уривки з відомої поеми «Катерина». До них приєдналися активні читачі бібліотеки, які теж мали змогу процитували рядки з «Кобзаря».