Увага! Увага! 3 жовтня 2020 р. в міських бібліотеках введений в дію цікавий інноваційний проект «#ВіртуальноРазом», ініційований Посольством Федеративної Республіки Німеччини в м. Києві.

Проект-конкурс діятиме з 3 по 23 жовтня 2020 року в центральній бібліотеці  міста та бібліотеках-філіалах № 7, 9, 13 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи під гаслом «Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності» в рамках цьогорічних «Тижнів Німеччини в Україні».

Полтавська міська централізована бібліотечна система долучилась до миротворчих починань інноваційного інформативного проекту «#ВіртуальноРазом», який ініційований Посольством Федеративної Республіки Німеччини в м. Києві.

З 3 по 23 жовтня 2020 року під гаслом «Об'єднані в Європі – 30 років Німецької єдності» Посольство Федеративної Республіки Німеччини в м. Києві з урахуванням карантинних заходів, розглядатиме історичні рамкові умови подій 30-літньої давнини та їх наслідки аж до сьогодення.

30 липня на подвір’ї бібліотеки-філіалу №11 (колишній садибі видатного хірурга Миколи Скліфосовського) відбулося підведення підсумків онлайн-марафону бібліотек на карантині та нагородження переможців. 

Привітати працівників бібліотек МЦБС прибули секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота та директор  Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради Олена Ромас. 

Промайнуло повне пригод, цікавих справ, веселих сюрпризів та нових друзів літо. Гаслом цьогорічної міської бібліотечної  Програми «Літні канікули з книгою» по організації літнього читання дітей стало «Літо на 12 балів».   І хоча постійні  учасники програми – бібліотека-філіал №6, 6ібліотеки-філіали  для дітей №9,10,12,13  були змушені коригувати свої плани, адже в приміщеннях цих бібліотек проводилися  ремонти, це не стало на заваді творчій праці бібліотекарів по організації літнього дозвілля дітей. Посмішки і просто гарний настрій, різноманітні пізнавальні  заходи   були спрямовані на те, аби літній відпочинок юних полтавців  був цікавим і корисним. Отже, на скільки балів провели літо наші користувачі та їх батьки – покажуть  підсумки цьогорічної роботи за програмою.

 

В листопаді у курортному Буковелі відбулась неймовірна зустріч друзів IREX.  Рада з міжнародних досліджень та обмінів протягом кількох останніх років проводила суспільно важливі проекти у співпраці з патрульною поліцією, бібліотеками, громадськими організаціями зі всієї України. 

Працівники бібліотеки-філії №9 Полтавської міської ЦБС, завдяки підтримці IREX,  взяли участь у програмі співпраці поліції та громади ПОЛіС, надихнулись матеріалами гендерної вечірки «Мені фіолетово» та квесту «Ціна свободи» і втілили цікаві тематичні заходи… Отже, настав час пошуку майбутнього!

23 вересня - в День міста Полтави в центральній міській бібліотеці у рамках фестивалю "Майстерня міста. Моя Полтава - моє майбутнє" відбулося свято "Повір у себе". Головними складовими цього свята були турніри з рекреаційних видів спорту. Організатор змагань - Полтавська районна державна адміністрація.

Проведенню свята, що надало можливість людям з інвалідністю серед інших спортсменів випробувати себе в інтелектуальних видах спорту і здобути перемоги, посприяв Інститут розвитку міста, завдяки якому в бібліотеці є нові комплекти шахів і шашок.