Вебліографічний список

den nayki

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається День науки. Список, адресований широкому загалу користувачів і містить інформацію з друкованих видань та електронних ресурсів.

Вебліографічний список 

dimarov

Анатолій Дімаров. Популяризатор радянського способу життя? Улюблений письменник селянства? Патріарх українського шестидесятництва? Хто з читачів поважного віку не пам’ятає творів цього автора. З життєвим та творчим шляхом нашого земляка знайомить інформація, зібрана в запропонованому списку.

Список адресований широкому загалу користувачів і містить відомості з друкованих видань та електронних ресурсів.

Вебліографічний список

ulianenko

Список адресований широкому загалу користувачів і містить інформацію з друкованих видань та електронних ресурсів.

МИХАЙЛО ОМЕЛЯНОВИЧ ГАВРИЛКО (05.09.1882 - 1920)

До 140-річчя від дня народження Михайла Гаврилка – скульптора, поета, вояка, автора першої шевченкіани

«Михайло Гаврилко цікавий ще й тим, що він тісно пов'язав своє життя з двома українськими світами, які лежали під Австро-Угорською та Російською імперіями. Між цими світами так чи так завжди вібрувала сила кровного поклику, і Гаврилко став уособленням цього взаємотяжіння, а відтак і передвісником Соборної Української Держави». (Василь Шкляр) 

Полтавський край щедро обдарував українську культуру талановитими людьми. Письменник Юрій Липа планував написати про Михайла Гаврилка повість, тому що вважав,що «Гаврилко завжди буде цікавий для українців, як довго буде українська земля, бо він виріс з цієї землі». На жаль, Юрій Липа не здійснив своїх намірів, і довгий час ім’я творця першої скульптурної шевченкіани залишалося поза межами історії українського мистецтва.

Вебліографічний список

podolannia stresa

Всім користувачам, кого цікавить феномен страху, шляхи управління і психологічна допомога, пропонується до уваги цей список літератури. Інформація надана з друкованих видань та електронних ресурсів.

Біобібліографічна довідка

osoka

Нечитайло Сергій Олександрович (псевд. Сергій Осока; 23.03.1980, смт Велика Багачка Полтавської обл.) – поет, прозаїк, перекладач, журналіст. Випускник філологічного факультету Полтавського державного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка (нині національний педагогічний університет) (2002).

Твори друкувалися в обласних і всеукраїнських газетах, а також в альманахах «Рідний край» (Полтава, 2000), «Болотні вогні» (Полтава, 2002; 2-е вид. – К., 2004), «Острови» (Полтава, 2007), у журналі «Кур’єр Кривбасу». Автор збірок поезій «Сьома сніжинка січня» (К., 2002), «Небесна падалиця» (Львів, 2015), короткої прози та есеїстики «Нічні купання в серпні» (Львів, 2016), збірки новел «Три лини для Марії» (Львів, 2020).