Сценарій літературного заходу з нагоди 150-річного ювілею Л.Українки

/уч. 6 кл./

lesia

Підготовча робота: 

  • набір карток з написами : «ТАК», «НІ»
  • фліпчарт, набір магнітів;
  • вирізане з паперу червоне серце; жовтого кольору промінчики 
  • картки з  написами  «любов до життя», «любов до Батьківщини», «любов до рідної землі»,  «любов до природи», «любов до художнього слова» та ін.

poltava

Бібліографічний список друкованих та інтернет-видань

ВЛАДА І ГРОМАДА ПОЛТАВИ

Вип.5.

Вебліографічний (інформаційний) список. 

Обласні літературні премії Полтавщини та премії м.Полтави

 «Полтавщина... Тут стоголосом
уперше задзвеніли глибинні джерела
нашої мови, літератури, культури.
Своєрідна, по-філософському замислена,
справжня академія письменників». 
Маргарита Малиновська

premiya5

Літературна Полтавщина – це не тільки геніальне вчора. Це і сьогодення, талановите й визнане в літературі. Наш край відомий  своїми майстрами пера і слова. Полтавські письменники збагатили і розвивали українську мову, наповнювали скарбницю української культури своїми творами. 

Запрошуємо вас познайомитися з літературними преміями Полтавщини та їх лауреатами.

Сценарій свята
до  Всеукраїнського дня бібліотек

301020

Ведучий 1. Пані та панове!

Ведучий 2. Леді і джентльмени!

Ведучий 1. Мадам і месьє!

Ведучий 2. Сеньйори і сеньйорити!

Ведучий 1. Дорогі товариші!

Ведучий 2. Бібліомани і бібліоманки!

Ведучий 1. Вітаємо всіх щиро, любі друзі!

Ведучий 2. В книжковім та інформаційнім крузі!

Урок-колаж до 1 вересня

1 veresnia
Обладнання та оформлення: Державний прапор України; народна символіка (за бажанням); проектор, комп’ютер; записи музики, відеоролики: пісні «Україна» Т.Петриненка та “Україна – це ми” Катерини Бужинської, «Цікаві факти про Україну.
  
Ведуча 1. Доброго дня, любі діти. Ось і закінчилося грайливе літечко і прийшов довгоочікуваний день. День знань! Вітаю вас! Ви всі підросли за канікули, стали дорослішими і сьогодні ви піднімаєтеся ще на один щабель вгору у вашому шкільному житті, адже перейшли до наступного класу. Бажаю вам, щоб ваша дорога була легкою та світлою!
 

Ведуча 2. Кожного року 1 вересня українська громадськість відзначає День знань. Перше вересня – це не просто дата нового навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів, долання перешкод, завоювання нових висот. З 1 вересня 1984 року його проголошено державним святом. 

 І Н Ф О Р М К О Л А Ж

(по сторінках інтернет-порталів та веб-сайтів)

nfrcotyky0

З 1987 року Генеральна асамблея ООН постановила щорічно відзначати цей день як висловлення своєї рішучості посилювати міжнародну діяльність і співпрацю з метою створення суспільства, вільного від зловживання наркотиками. З кожним роком цивілізовані країни все більше страждають від ввезення наркотичних речовин із неблагополучних держав. І Україна, на жаль, не є винятком. Боротьба з наркоманією ведеться, передусім, на законодавчому рівні: практично в усіх країнах передбачені жорсткі кримінальні санкції за виробництво і розповсюдження наркотичних речовин