Увага! Увага! Ти навчаєшся в 6, або навіть в 7 класі? Любиш читати? Тоді наш конкурс – для тебе. Поділись враженнями від прочитаної книги – запиши відео в форматі mp4, надішли на нашу адресу і стань учасником конкурсу «Найкращий читач Полтавщини». Всі подробиці – в Положенні конкурсу.

 

Вітаємо волонтерський загін  «Невтомні бабусі» бібліотеки-філіалу №7 нашої  ЦБС, який став  дипломантом  14-го щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2020»!  

Пишаємось невтомною працею наших бібліотечних волонтерів і бажаємо їм здоров’я,  наснаги, не зупинятися і рухатися далі.

Весна багата на різноманітні творчі конкурси для талановитих дітей та активних читачів бібліотек.

Національна бібліотека України для дітей, Національна спілка художників України, Видавництво «Vivat», ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» та Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України організовують  Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!» до 30-річчя незалежності України. 

Полтавська міська централізована бібліотечна система разом з Національною бібліотекою України для дітей, Національною секцією Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, Благодійною організацією «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Державною екологічною інспекцією України, ТОВ Видавництво «Ранок» запрошує всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ», приуроченого до Всесвітнього дня охорони довкілля.

До шевченківських днів у бібліотеці-філіалі №9 вирішили провести конкурс коміксів за творами видатного поета і художника. Свої таланти ілюстраторів зголосилися продемонструвати дівчата-шестикласниці.

За результатами тижневого фейсбук-голосування вподобайками перемогу отримала Аліса Лебідь, учениця 6-а класу ЗОШ №25. Дівчинка надзвичайно майстерно і оригінально передала сюжет балади "Тополя". Призерок конкурсу ми нагородили 9 березня, на річницю дня народження великого Кобзаря.

 

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради оголошує проведення Відкритого міського конкурсу етно-дизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання».

Конкурс проводиться у номінації: дизайн одягу. Головне завдання Конкурсу – виконати парний ескіз сучасного одягу (чоловічий та жіночий), використовуючи фольклорні мотиви народів світу.