Обирали, обговорювали, читали, вагались, сперечались, ділились враженнями жителі міста, адже у міських книгозбірнях Полтави читачі визначали найкращі новинки книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів-2021» в номінаціях дорослої, підліткової та дитячої літератури. 

В голосуванні взяли участь читачі 11 міських бібліотек. Було подано 345 анкет.

Вітаємо Щербакову Вікторію, переможницю міського етапу обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини - 2021». У змаганні за почесне звання «Найкращий читач Полтавщини» Вікторія посіла друге місце! Особливо приємним є те, що Вікторія, яка навесні закінчила 6-й клас і взяла участь у конкурсі саме як переможниця в категорії учнів 6 класів, в обласному етапі стала другою серед семикласників-учасників конкурсу. Бажаємо Вікторії нових перемог, і впевнені, що в наступному 2022 році вона стане першою серед семикласників. Адже добрий початок - половина діла.

14 липня  в читальній залі центральної міської бібліотеки вітали  учасників міського етапу обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини - 2021», який проводився  в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія». Цього, 2021 року, Всеукраїнський конкурс проводиться вже в 17-й раз, за традицією – для учнів 6  та 7 класів. У конкурсі взяли участь 14 юних книголюбів. Конкурс вперше проводився в онлайн форматі, під час карантинних обмежень жовтої зони, навесні.

Увага! Увага! Ти навчаєшся в 6, або навіть в 7 класі? Любиш читати? Тоді наш конкурс – для тебе. Поділись враженнями від прочитаної книги – запиши відео в форматі mp4, надішли на нашу адресу і стань учасником конкурсу «Найкращий читач Полтавщини». Всі подробиці – в Положенні конкурсу.

 

Вітаємо волонтерський загін  «Невтомні бабусі» бібліотеки-філіалу №7 нашої  ЦБС, який став  дипломантом  14-го щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2020»!  

Пишаємось невтомною працею наших бібліотечних волонтерів і бажаємо їм здоров’я,  наснаги, не зупинятися і рухатися далі.

Весна багата на різноманітні творчі конкурси для талановитих дітей та активних читачів бібліотек.

Національна бібліотека України для дітей, Національна спілка художників України, Видавництво «Vivat», ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» та Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України організовують  Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!» до 30-річчя незалежності України.