Весна багата на різноманітні творчі конкурси для талановитих дітей та активних читачів бібліотек.

Національна бібліотека України для дітей, Національна спілка художників України, Видавництво «Vivat», ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» та Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України організовують  Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!» до 30-річчя незалежності України. 

Полтавська міська централізована бібліотечна система разом з Національною бібліотекою України для дітей, Національною секцією Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, Благодійною організацією «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Державною екологічною інспекцією України, ТОВ Видавництво «Ранок» запрошує всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ», приуроченого до Всесвітнього дня охорони довкілля.

До шевченківських днів у бібліотеці-філіалі №9 вирішили провести конкурс коміксів за творами видатного поета і художника. Свої таланти ілюстраторів зголосилися продемонструвати дівчата-шестикласниці.

За результатами тижневого фейсбук-голосування вподобайками перемогу отримала Аліса Лебідь, учениця 6-а класу ЗОШ №25. Дівчинка надзвичайно майстерно і оригінально передала сюжет балади "Тополя". Призерок конкурсу ми нагородили 9 березня, на річницю дня народження великого Кобзаря.

 

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради оголошує проведення Відкритого міського конкурсу етно-дизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання».

Конкурс проводиться у номінації: дизайн одягу. Головне завдання Конкурсу – виконати парний ескіз сучасного одягу (чоловічий та жіночий), використовуючи фольклорні мотиви народів світу.

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради оголошує проведення щорічного міського конкурсу «Туристичними стежками Полтави». Цьогорічна тема робіт – «Мій улюблений куточок чарівної Полтави».

Конкурс проходитиме у двох вікових номінаціях:
І – молодша – 12-14 років (включно);
ІІ –– старша – 15-17 років (включно).
 

У відповідь на пропозицією від Дому Європи(House of Europe) для професіоналів культури отримати знання в онлайн-університеті під час карантину, працівники Полтавської міської ЦБС скористалися можливістю винайти нові формати роботи та обрали цікаві для себе онлайн-курси на платформі Prometheus. Навчання виявилося продуктивним, на сьогодні вже отримані сертифікати з таких тем як «Сучасне керівництво проектами - мистецтво порушення правил», «Логіко-структурний підхід у розробленні проектної заявки», «Фінансовий менеджмент», «Як створити стартап», «Культура та політика: багатозначність (взаємо)зв’язків» та ін. Нові ідеї будуть використані в подальшій роботі після закінчення карантину. Всі випускники курсів (а їх більше 20) беруть участь у конкурсі стипендій від Дому Европи.

 Чекаємо на переможців!