Все життя нас супроводжує колір. Різні кольори по-різному впливають на  наше самопочуття, настрій, емоції. Деякі кольори можуть підвищувати працездатність, інші здатні викликати почуття щастя, радості, спокою, створити атмосферу комфорту і захищеності. Зелений – заспокоює, рожевий – надихає, синій - здатний створити ділову робочу атмосферу, помаранчевий – викликає почуття щастя, жовтий – зігріває. Крім того, колір, як енергія, необхідний нам для підтримання тонусу і має певні лікувальні аспекти. Врешті-решт колір може видавати нас з головою. По тому, яким кольорам ми надаємо перевагу, а які уникаємо, з якими кольорами асоціюємо певні почуття, емоції.

Бібліотекарі бібліотеки-філіалу № 13 для дітей підготували огляд книжечок на англійській мові. Кожна книжечка допоможе дитині розширити свій кругозір, вивчити алфавіт і нові слова. Завдання представлені в ігровій формі, тому малюкові не буде нудно, він із задоволенням буде розфарбовувати малюнки, вчити віршики і розгадувати загадки. Всі знання, які дають ці книжечки, стануть хорошою основою до подальшого вивчення англійської мови.

Нещодавно бібліотеці-філіалу №10 зробили дарунок - це книга "Через вогонь над водою" Марії Креховець. У цього дарунку цікава передісторія...

Колишня наша читачка, золота медалістка ЗОШ №19, Наталія Пошивайло (між іншим, родичка відомих гончарів з Опішні), нині проживає в Австралії. З 2009 до 2013 року Наталія очолювала Об’єднання українців у Новій Зеландії. Мала справу з тими, хто творив українську історію в цьому краї і вона стала частиною цього циклічного оновлення. 

Усі романи Світлани Талан – в жанрі «реальних історій», які їй підказує життя, та усі її твори на гостросоціальну тематику. Один з останніх романів письменниці цілком виправдовує свою назву — «Ракурс», оскільки пропонує читачеві поглянути на події весни 2014 – осені 2015 в Луганську та Донецьку з іншого ракурсу, під дещо іншим кутом зору. Як каже сама Світлана: «…роман писала на підставі реальних історій, але не моєї родини. Сталося так, що з головною героїнею познайомилася, коли ще працювало сєвєродонецьке кафе «АРТиШОК». У кав’ярні познайомилася з молодою жінкою, яка була в «Айдарі». І якось ми з нею розговорилися. Я почула неймовірну історію, про яку вже не можна було не написати. Але коли працювала над книгою, то зустрічалася з першими «айдарівцями» зі Старобільська. Вони приїздили сюди, розповідали свої реальні історії…»

Разом з усіма книгами, що надійшли до бібліотеки-філіалу №9 від Українського Інституту книги, потрапили до нас кілька цікавих новинок від видавництва «Портал».

Особливої уваги заслуговують дві галузеві книги: про демографію, а також про інформацію і фейки.

 

Той, хто кохає по-справжньому хоч одну людину, кохає весь світ.
(Еріх Фром)

Весна - час нових починань, великих звершень і, само собою, любові. Щоб зробити старт теплого сезону ще приємніше, ми зібрали для вас найяскравіші і захоплюючі книжки, які, впевнені, обов'язково подарують вам заряд бадьорості і натхнення. Знайти дійсно цікаву книгу, яку б не хотілося закрити на перших сторінках, не так вже і легко, адже світ літератури є дуже багатим та різноманітним. Аби полегшити вам муки вибору, бібліотека-філіал №2 пропонує вам подивитись відео презентацію «Весна дарує нам кохання». До нашої добірки книг увійшли найзахоплюючі, найцікавіші та найпопулярніші твори українських та зарубіжних авторів.