У стінах центральної бібліотеки відкрилася виставка живописних малюнків учнів викладача дитячої художньої школи Ірини Мотилевич. На виставці представлені роботи дітей віком 12-13 років у різних живописних техніках. Різноманіття сюжету, різнобарв'я кольорів та незвичні поєднання технік живопису захопить погляд відвідувачів.

Пейзажі, квіти, пташки та тварини виконані акварельними фарбами, гуашшю, кольоровими маркерами та ручками ученицями 5-В класу: Тандур Марією, Лазакович Анастасією, Березою Олександрою, Мургою Єлизаветою, Пугачовою Анастасією, Гаряніною Дар'єю та Олефір Меланією. Реалістичні, фантастичні, декоративні, стилізовані картини вражають та закохують в себе своїми яскравими кольорами, деталями і композиційними рішеннями.

Під такою назвою в Центральній бібліотеці Полтавської ПМТГ відкрилася виставка робіт молодої полтавської художниці Алли Третяк. 

Роботи мисткині – то світ її чуттів та емоцій, мінливий, непередбачуваний та багатогранний. Тут – «Вогонь душі» і «Містична долина», «Лавандові мрії» і «Таємниці океану», «Вогні сердець» і «Безмежний космос»….

Інтуїтивний живопис – так авторка говорить про свої картини. Працює в різних жанрах, але переважають натюрморти та пейзажі. Творчий доробок Алли складає більш ніж 100 робіт, частина яких знаходиться у приватних колекціях України та США.

24 лютого 2022 стало шоком для українців. Навіть зараз не всі можуть і хочуть повертатися до звичайного життя.. Волонтерство, робота на городі та інші заняття можуть, на якийсь час, відволікти від тривожних думок. А вечорами і ночами, смутні думки заповнюють мозок і не дають переключитися на читання саме книжок, а не новин. Але психологи радять, що читати книги вкрай потрібно.

Коли ж читаємо книгу, думаємо про те, що відбувається з героями. Інколи книга так захоплює, що настає момент, коли існує вона і ви.

Ось і дочекалися ми осені! Золотава гостя покликала школярів до школи! На вас, діти, чекає багато нового, цікавого, захоплюючого! Окрім навчання, не забувайте відпочивати та читати цікаві книги! А в цьому вам допоможе наша бібліотека. Ми чекаємо вас! Приходьте, вибирайте книжки до вподоби.

Працівники бібліотеки-філії №13 для дітей теж готувалися до зустрічі з осінню! В читальній залі бібліотеки організовано осінню фотозону - «Літературні барви осені». Адже осінь багатьох захоплює своїм різнобарв’ям. А в нас таке розмаїття книг та журналів для тих, хто полюбляє красоти осені. Тож запрошуємо наших користувачів до відеоперегляду та вітаємо з початком навчального року!

Нещодавно у відділі мистецтв Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П.Котляревського відбулося відкриття цікавої та барвистої особистої виставка декоративного розпису та текстильних колажів, нашого друга, талановитої полтавської мисткині, викладача вищої категорії, методиста Полтавської дитячої художньої школи Лідії Орел «Скарби бабусиної скрині». 

Пані Лідія має значні здобутки у декоративному розписі картин, писанок та предметів інтер'єру, відроджує яскравий та самобутній полтавський розпис.

Філія №5 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ презентує перегляд нової літератури, яку отримала як учасник проєкту «Охорона здоров‘я та профілактика захворювань через бібліотеки та літературу», що впроваджує Благодійний фонд «Бібліотечна країна» за підтримки Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».