Я знов у лісі… Став… Шумлять…
Дуби, і сосни, і ялини,
І світла радість в душу лине,
Щоб з серця біль і тугу знять. 
(Іван Коваленко)

Ліс – справжній, живий скарб нашої планети. Ліс – це душа всієї планети. Ліс – це зелені легені блакитної планети Земля… Лісові масиви відіграють для навколишнього середовища і для економіки держави величезну роль. Розумне та раціональне використання лісу дарує людям тепло і затишок.

У бібліотеці-філіалі № 11 Полтавської міської ЦБС реалізується проєкт «Читає родина – читає дитина». У його межах залучаємо до бібліотеки дітей батьки, бабусі, дідусі яких є нашими читачами багато років. Популяризуємо книги, які можна читати усією родиною. Створюємо комфортні умови перебування у нас, щоб відвідування бібліотеки стало для дітей сімейною традицією.

Для молодших читачів у нас великий вибір казок. Народних і авторських, гарно оформлених, у палітурці з красивими яскравими малюнками, такі книги привертають увагу усіх.

Абдель Селлу — літературний феномен. Він ніколи не мріяв стати письменником, але його автобіографічний роман «Ти змінив моє життя» став справжньою сенсацією та приніс авторові світове визнання.

Абделя Яміна Селла привезли в Париж з Алжиру, коли йому було чотири роки. Його усиновили бездітні родичі. Для багатодітних арабських сімей, що живуть на півночі Африки, немає нічого незвичайного в тому, що дитина віддається бездітним родичам.

В переддень 30-тиріччя Незалежності України у фойє Полтавської міської центральної бібліотеки відкрилась виставка «Так малюють Незалежність діти» учнів Полтавської дитячої художньої школи.

На виставці представлені роботи, виконані  у стилях декоративного колажу, композиції з використанням природніх форм, вітражного розпису та багатьох інших.

Обов’язково завітайте та помилуйтесь роботами юних талантів - учнів Полтавської дитячої художньої школи та отримайте святковий літній настрій на весь рік.

Саме цими днями 15 серпня усі прихильники творчості відомого шотландського письменника Вальтера Скотта відзначають 250 річницю від його дня народження. До цієї дати працівники центральної бібліотеки підготували перегляд літератури «Шотландський чародій – Вальтер Скотт».

Романами шотландського автора зачитуються люди різного віку, тому що вони цікаві, динамічні, пізнавальні. І, мабуть, мало хто може уявити собі, якими незвичайними ці твори здавалися у час їхнього написання, як зачаровувалися ними читачі – знаходячи в них не лише естетичну насолоду, а й нове вагоме слово в літературі й історії.

Бібліотекарі дитячої бібліотеки №13 підготували для своїх маленьких читачів огляд літератури «В дитячому крузі» по творчості української поетеси Лесі Українки. Леся виростала в гарній, великій родині – мала трьох сестер і двох братів. Дівчинка росла наполегливою, була надзвичайно обдарованою. До всього їй хотілося дійти самій. В 9 років вона написала свій перший вірш «Надія». В її душі народилося почуття безмежної любові до батьківщини, до всього і до всіх. Для найменших своїх читачів Леся Українка написала чимало віршів і казок.