Його книжки входять до переліку бестселерів усіх часів. З самого початку письменницької кар’єри Стівен Кінг мав унікальну здатність безпомилково вгадувати запити своєї аудиторії. Протягом сорока років після виходу його першого роману "Керрі", він опублікував більше п’ятдесятьох книжок й усі вони мали шалений успіх серед читачів з усього світу. 

Від самого початку Стівен Кінг вважався "жанровим письменником", але насправді його творчість доволі різноманітна. Окрім трилерів, наукової фантастики та фентезі Кінг пише також історичні фантастичні романи. Письменник також працює в жанрі вестерна та коротких літературних форм, за допомогою яких, за словами самого Кінга, можливо "довести принаймні самому собі, що я ще не "розпродав" свій хист".

У літню пору діти проводять більше часу на вулиці.  Не зайвим буде ще раз нагадати їм правила безпеки на дорозі. На відміну від дорослих, малюки не достатньо уважні та сконцентровані, щоб завжди бути обачними під час прогулянок. Без нагляду з боку дорослих і належного знання правил дорожнього руху  діти можуть наражатися на небезпеку. Коли справа стосується безпеки дітей, батьки не повинні йти на компроміс. Необхідно навчити дошкільнят ПДР, як тільки вони стануть достатньо дорослими, щоб почути вас. Переконайтеся, що вони розуміють, про що саме ви говорите.

 
Людина по натурі своїй-художник.
Вона усюди, так чи інакше, 
прагне вносити в своє життя красу.

А.М. Горький

 

У бібліотеці, крім книжкового фонду, є фонд періодичних видань. До них відносяться газети та журнали. Чому вони періодичні? А тому, що виходять друком регулярно, через певні визначені проміжки часу. Журнал – це періодичне видання, яке друкується під постійною назвою, має свої рубрики, містить статті з різних питань. 

Першим в Україні художньо-педагогічним журналом для дітей та молоді був «Дзвінок», який виходив у Львові (1890-1914). У ньому вперше побачили світ твори для дітей Івана Франка, Лесі Українки, Леоніда Глібова, Михайла Коцюбинського, Олени Пчілки. 

Полтавщина – стародавній центр народного мистецтва. З давніх-давен роблять її всесвітньовідомою килимарство і декоративне ткацтво, вишивка і гончарство, декоративний розпис і плетіння з рогози, писанкарство…

Мистецтво давнє й дивовижне, самобутнє й довершене: воно ввібрало і мудрість віків, і золоту фантазію сердець, і високу сповнену глибинних шарів, етнокультурну полтавського краю. Спливають століття, змінюються покоління творців, а воно залишається символом краси і добра.

Франція – країна, яка збагатила світову літературу справжніми шедеврами, здатними вразити самого вимогливого читача. Твори французьких авторів перекладені багатьма мовами світу, і ними зачитується не одне покоління цінителів літератури…

Неоціненний внесок у скарбницю світової літератури зробив видатний французький письменник Жуль Габрієль Верн, який створив цілу серію найцікавіших пригодницьких романів, наповнених пізнавальними фактами з різних областей науки, а також став одним з основоположників літературного жанру наукової фантастики.