Зима – чудова пора року. Коли навколо все стає білим, здається, що ти потрапив у зимову казку. Ми любимо зиму не лише за унікальну красу її краєвидів, а й за те, що можна покататися на санчатах, погратися в сніжки та поліпити сніговиків. Зима – це час радості, святкового настрою та веселощів. Саме в цю чарівну пору з'являється натхнення для створення красивих і цікавих малюнків на зимову тематику.

Учні Полтавської дитячої художньої школи імені Святослава Пашинського (викладач Ірина Пашинська) для користувачів бібліотеки-філії №13 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ представили виставку малюнків «Зимова палітра».