Увага! Увага! 3 жовтня 2020 р. в міських бібліотеках введений в дію цікавий інноваційний проект «#ВіртуальноРазом», ініційований Посольством Федеративної Республіки Німеччини в м. Києві.

Проект-конкурс діятиме з 3 по 23 жовтня 2020 року в центральній бібліотеці  міста та бібліотеках-філіалах № 7, 9, 13 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи під гаслом «Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності» в рамках цьогорічних «Тижнів Німеччини в Україні».

6 жовтня 2020 р. до Полтавської центральної міської бібліотеки завітали координатор проектів і програм від Посольства Німеччини в Україні, керівник Громадської організації  «Фундація прав людини» (Ukrainian Human Rirghts Foundation) Євген Фомін і Ніна Кузьменко, голова ГО «Спілка жінок Полтавщини», член ГО «Фундація прав людини»,  куратор довготривалого  проекту, відомого полтавцям - «Голос жінки має силу».  Вони розповіли присутнім про мету проекту «#ВіртуальноРазом» і про те, де в нашому місті розміщені  проектні локації. Родзинкою проекту є те, що його учасники матимуть змогу взяти участь у розіграшу цінних подарунків від  Посольства Федеративної Республіки Німеччини в м.Києві. Згодом буде створено фільм про проект і його учасників по всій Україні.

 Запрошуємо  Вас відвідати проектні локації в закладах нашої бібліотечної системи:

                   Полтавська центральна міська бібліотека (вул. Алмазна, 6/11);

                   Бібліотеки-філіали № 7, 13 (пров. Хорольський, 3);

                   Бібліотека-філіал № 9 (вул. Халтуріна, 19).

Приєднуйтесь до даного інноваційного проекту!  Для того, щоби взяти участь у конкурсі, ви  маєте відвідати одну з бібліотек нашого списку, віднайти там наклейку з QR-кодом, ознайомитися з інструкцією.

Увага! Кожен бажаючий повинен  використовувати  свій особистий акаунт на Фейсбуці та електронну адресу.