Полтавська міська централізована бібліотечна система долучилась до миротворчих починань інноваційного інформативного проекту «#ВіртуальноРазом», який ініційований Посольством Федеративної Республіки Німеччини в м. Києві.

З 3 по 23 жовтня 2020 року під гаслом «Об'єднані в Європі – 30 років Німецької єдності» Посольство Федеративної Республіки Німеччини в м. Києві з урахуванням карантинних заходів, розглядатиме історичні рамкові умови подій 30-літньої давнини та їх наслідки аж до сьогодення.

У Полтавській міській центральній бібліотеці та міських бібліотеках-філіалах № 7, 9, 13 розміщено інформативні плакати та наклейки з спеціальним QR-кодом. За допомогою QR-коду (якщо його зісканувати програмою Ulab AR), охочі читачі бібліотек матимуть змогу прослухати промову пані Посла Федеративної Республіки Німеччини в Україні Анки Фельдгузен на місці, їх запросять взяти участь у конкурсі-проекті «#ВіртуальноРазом» та перенаправлять на сторінку Посольства Німеччини у Facebook, де вони зможуть отримати інформацію про конкурс. 

У центральній бібліотеці проект представила Ніна Кузьменко, голова ГО «Спілка жінок Полтавщини», член ГО «Фундація прав людини», куратор довготривалого проекту у Полтаві «Голос жінки має силу».

Учасники інноваційного віртуального проекту матимуть змогу взяти участь у розіграшу цінних подарунків від Посольство Федеративної Республіки Німеччини в м. Києві!

Запрошуємо Вас відвідати локації:

Полтавська центральна міська бібліотека (вул. Алмазна, 6/11);

бібліотеки-філіали № 7, 13 (пров. Хорольський, 3);

бібліотека-філіал № 9 (пров. Халтуріна, 19).

Прохання до учасників проекту – заходити зі свого особистого акаунту та електронної адреси!

Удачі всім учасникам!!!

1 (2)

2 (2)