14 липня  в читальній залі центральної міської бібліотеки вітали  учасників міського етапу обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини - 2021», який проводився  в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія». Цього, 2021 року, Всеукраїнський конкурс проводиться вже в 17-й раз, за традицією – для учнів 6  та 7 класів. У конкурсі взяли участь 14 юних книголюбів. Конкурс вперше проводився в онлайн форматі, під час карантинних обмежень жовтої зони, навесні.

Послаблення карантинних обмежень дало можливість запросити  переможців в бібліотеку.  Вручити відзнаки та подарунки від організаторів завітали почесні гості: координатор міського етапу, начальник управління культури Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради Тертична Ольга Вікторівна; член журі першого, міського (відбіркового) етапу конкурсу, вчитель української мови та літератури вищої категорії Полтавської гімназії № 31 Кащенко Валентина Анатоліївна. 

Секретар журі, бібліотекар сектору соціокультурної діяльності центральної бібліотеки, пані Олена розповіла про свої особисті враження від організації конкурсу: «Отримання кожного конкурсного відео від учасника – це зворушливий момент!», адже рівень деяких відео був дуже високий, а розповідь учасників про улюблену книгу була справжньою рекламою прочитаного твору. За вибором журі, яке оцінювало виступи учасників за 4 критеріями, 4 кращих відео кандидатів на перемогу були виставлені для голосування соціальній мережі Facebook. Переможцями стали: у конкурсі серед учнів 6 класів - Щербакова Вікторія (22 ЗОШ), а серед учнів 7 класів -  Буханченко Марія (27 ЗОШ), котрі отримали від організаторів конкурсу грамоти та цінні подарунки. 

Ще раз вітаємо учасників конкурсу,  бажаємо змістовних і цікавих канікул, приємних вражень від нових прочитаних книжок.