Книга допомагає людям у виборі життєвого шляху, вчить їх уникати помилок, виходити на правильну дорогу. Над сторінками книг читач радіє і сумує, страждає і обурюється, заспокоюється і переживає. Книга робить наше життя яскравішим і багатшим, наші почуття – глибше, думки гостріше. Книга незамінна, як засіб розвитку людини, вона вчить мислити проникати в суть явищ, бачити відкриття, знаходити нове.

Книга – це вчитель, який поповнює знання, співрозмовник, з яким можна посперечатися. Зараз люди можуть отримати інформацію за допомогою газет, Інтернету, телебачення, і, не дивлячись на це, книга не втратила своєї актуальності, вона як і раніше необхідна, її як і раніше читають і чекають. Книга існує давно, і буде існувати вічно.

Яке було б життя без тварин? Неможливо це уявити. Ми на стільки звикли до тісного сусідства з тваринами, що інколи не помічаємо їх присутності, проходимо повз… Однак варто на хвилину зупинитись і згадати, скільки радості та щастя нам приносять "друзі наші менші": від поліпшення настрою до лікування важких хвороб. Існує багато достовірних фактів про дивовижні подвиги тварин заради спасіння людини. Вони і надихнули авторів книг на створення чудових творів, де змальовано ніжну, зворушливу дружбу людини і тварини. 

Бібліотека – філіал №12 пропонує поринути у віртуальну книжкову виставку "Віраж книжкових тваринок". Сподіваємося, любі друзі, що наші книги допоможуть вам пізнати і полюбити світ тварин довкола нас.