Сьогодні хочемо познайомити вас іще з однією чудовою дитячою книжечкою, що потрапила до бібліотеки-філії №9 завдяки програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Багато наших маленьких читачів вже, певно, знайомі з пухнастими героями книжок Галини Вдовиченко «36 і 6 котів», «36 і 6 котів-детективів» та «36 і 6 котів-компаньйонів». Однак, ще цікавіше прочитати про те, якими були у своєму дитинстві непереможні котики. Ось про це і йдеться в «Котохатці»!

Починається усе з того, що шестеро маленьких кошенят опинилися на зимовій вулиці, де їм холодно й голодно... Але вони не з тих, хто скиглить і впадає в розпач. Натомість кошенята гуртуються і перетворюють зиму у веселу забаву: бавляться у піжмурки, прокладають лабіринт у снігу, уявляючи себе археологами, будують дуже затишну снігову котохатку. А тоді знаходять чим її прикрасити. Герої-кошенята захоплять малюків своєю жвавістю та багатою уявою і підкажуть чимало ідей для ігор.

Ця історія про справжню дружбу кошенят стає ще цікавішою з чудовими ілюстраціями Наталки Гайди. А поки слідкуймо за малюками, адже невдовзі вони знайдуть для себе велику котячу родину!