Пригоди починаються в бібліотеці. Адже читача, як завжди, ваблять до себе таємниці морських просторів, секрети океанських глибин. І тому цікавлять розповіді людей, зайнятих вивченням морів та океанів. 

Якщо ви відчуваєте, як десь без вас хвилюється море, значить саме настав час читати книги про морські пригоди. А для підсилення позитивного ефекту бібліотека – філіал №12 пропонує вашій увазі віртуальну виставку «Безкрайня даль морів» - захоплюючі історії про найзнаменитіших мандрівників, капітанів, піратів всіх часів і народів на яких виросли покоління юних читачів.

Взяти з собою в «мандри» кілька книг із присмаком моря, які, окрім того, ще й забезпечать вам успішний старт на літо. Ну, а тих, кому цього року із літнім відпочинком пощастить менше, просимо не засмучуватись. Наша бібліотека запрошує як на офлайн, так і онлайн перегляд підбірки, що готовий стати рятівним кругом і забезпечити максимально реалістичні враження від книг із запахом морських хвиль, присмаком солоного бризу та криком чайок.

Бібліотека-філіал №12 вам дарує присмак відчайдушних морських пригод, передчуття небезпеки, що чекає на завзятих моряків.

1