У неділю у бібліотеці-філії №4 стартувала підготовка до зимово-різдвяного сезону!

До відчуття радості гуртківців арт-майстерні Лариси Гецелевич додалися неймовірне натхнення, фантазія та старанність. І вимірювали, і вирізали, і переробляли, і клеїли… Але все те недарма! Різнокольорові дзвоники, виготовлені власними руками, займуть почесне місце на домашніх зелених красунях.

Чому дзвоники? Багато сучасних традицій мають давнє язичницьке коріння. До прикладу, у дохристиянські часи під час зимових святкувань було заведено дзвонити у дзвони, щоб відігнати злих духів.

У різдвяній традиції дзвони набули більш миролюбного значення і стали асоціюватися з благою вістю про народження Ісуса Христа. Вони тісно пов’язані з церквами, де передзвін можна почути щонеділі й під час релігійних свят, головним серед яких є Різдво. Не дивно, що дзвіночки - один з найпопулярніших різдвяних символів. 

Всесвітньо відомий хіт Jingle Bells у 2015 році зазвучав українською мовою у виконанні музичного гурту «Шпилясті кобзарі». До складу унікального колективу, заснованого в 2010 році, входять шість виконавців-бандуристів. Читаємо, надихаємося і чекаємо різдвяних свят!

Підслухано, що і бібліотека не залишиться без різдвяних прикрас.