Всеукраїнський день бібліотек – особливий день, коли відзначається важливе значення бібліотеки та бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати доступ до інформації та ресурсів, допомагати та навчати орієнтуватись у потоці інформації.

Цього року святкування Всеукраїнського дня бібліотеки у Центральній бібліотеці ПМТГ пройшло особливо цікаво. Звучала приємна музика. Із самого ранку кожен користувач, який здавав чи замовляв книги, додатково отримував «солодкий презент» від бібліотеки: візитівка + солодкий дарунок. Візитівки містили контактну інформацію книгозбірні та пропозиції для гостей. Це було не лише зручною можливістю користувачам звертатися до фахівців для отримання рекомендацій та консультацій, але й шляхом підтримки зв’язку між бібліотекою та її користувачами.

Працівники бібліотеки все зробили для того, щоб кожен відвідувач книгозбірні відчув, що Всеукраїнський день бібліотек – саме його свято. 

Біля центрального входу бібліотеки була розгорнута експозиція: креативні виставки-інсталяції «Я люблю бібліотеку», «Сова – символ мудрості та пізнання», цікава книжкова виставка «Бібліотека – море книг, бібліотека – храм науки». Всі бажаючі могли зробити цікаву світлину у фотозоні «Читаймо для гарного настрою».

А молодші відвідувачі бібліотеки не лише з цікавістю ознайомилися з новими книгами та журналами, а, навіть, потанцювали у читальній залі під руханку.

Таким насиченим, яскравим та різнобарвним був День відкритих дверей бібліотеки. Та хоч свято і завершилось, але ми завжди прагнемо змінюватися задля удосконалення, щоб зробити бібліотеку сучасною, креативною, цікавою нашим користувачам.

Ми вдячні всім, хто був з нами весь цей день. Свято закінчилось, але ми працюємо щодня, будете поруч з бібліотекою – заходьте!