22 січня Україна відзначатиме День Соборності – свято єдиної (соборної) української держави. В цей день у 1919 році під час проголошення Акту Злуки українських земель, здійснилися мрії, для яких жили і за які помирали захисники України. Об’єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Сьогодні нам знову приходиться боротися за свою єдність, захищати цілісність і суверенітет рідної країни.

Саме про це йшла мова з юними користувачами, які напередодні великого державного свята завітали до Центральної бібліотеки Полтавської МТГ.

Всі разом згадали історичні події, під час поетичної п’ятихвилинки «Моя вишнева Україна» натхненно декламували вірші про Україну. Жваво пройшла і вікторина, під час якої діти демонстрували свої знання національної символіки та українських традицій, багато позитивних емоцій викликало читання скоромовок. А потім всі разом на «долоньках» синього та жовтого кольорів написали свої побажання рідній Україні та закріпили свої «долоньки» на дошці. Акордом заходу став «живий ланцюг», який утворили всі учасники заходу.