5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. В Україні волонтерство запрацювало з новою силою під час революції Гідності, бойових дій на Сході та особливо сьогодні в час повномасштабної війни. За тисячами військових на фронті стоїть армія волонтерів.

Волонтерський рух не обминув і бібліотеки. Ніхто не залишився байдужим до того, що відбувається в країні. 

Під час воєнного стану працівники Центральної бібліотеки Полтавської МТГ здійснювали різнопланову волонтерську діяльність. З якою хочуть ознайомити вас у відео-презентації "Українські волонтери відважні й дивовижні".

Більше ніколи не буде так, як було раніше. Це розуміють усі. Ми продовжуємо жити та боротися за перемогу, за право бути собою.