Активною видалася осінь у бібліотеці-філії №5, сповнена великої кількості різноманітних заходів та вистав Полтавського академічного обласного театру ляльок. І знову в читальній залі книгозбірні – захоплююче і яскраве дійство. Тут відбулася тісна зустріч театральних персонажів із читачами книгозбірні та внутрішньо переміщеними особами.

Нам всім так потрібні позитивні емоції, тим паче зараз. І їх подарувала присутнім провідна акторка театру Марфа Буторіна, яка разом з дорослими та дітьми грала в ігри, танцювала, оживляла речі, а також познайомила присутніх з театральними ляльками.

Дорослі поринули в чарівний світ дитинства, а маленькою зірочкою на святі казки стала 5-річна Даша Ружицька з міста Слов’янська. Дівчинка відвідала у бібліотеці багато вистав, але саме на цій зустрічі вона стала акторкою: гарно співала, озвучувала ляльок, втілювалася в казкових персонажів і отримала гучні оплески дорослих. На запитання ким мріє стати коли виросте, Даша відповіла : «Перукарем». Творча команда створила позитивний емоційний фон і відкрила дивовижний світ казки. 

Отже, дива трапляються тільки там, де в них вірять.