Жінка залишається жінкою навіть у найекстремальніших ситуаціях. Під час війни, можливо, саме ця особливість допомагає їй мобілізувати свої сили й перемогти. Щоб не трапилось - чи то сирена, чи відключення електроенергії - жінка завжди знайде спосіб мати гарний вигляд попри будь-що. Це немов маніфест її сили та зібраності.

Тож зустріч зі спеціалістом індустрії краси Катериною Шендрик, засновницею бренду Rinabrows з м. Харків, яка є майстром з естетичного оформлення погляду і макіяжу, яка відбулася в Центральній бібліотеці Полтавської МТГ, стала і цікавою, і пізнавальною, і своєрідним антистресом для тих, хто завітав цього дня на майстер-клас. Темою зустрічі стали брови. Так, саме ці дві смужечки довжиною в 7 см відіграють важливу роль в сприйнятті нашого обличчя оточуючими.

З самого початку розповідь захопила учасниць, починаючи від історії догляду за бровами в різних культурах та епохах і закінчуючи тим, як брови впливають на геометрію обличчя і його емоційне сприйняття.

Катерина продемонструвала, як можна самостійно коригувати форму брів, щоб не завдати шкоди своїй природній красі, на що звертати увагу при оформленні. Згадали і обговорили найпоширеніші помилки, не забули й відомі міфи про брови, наприклад, що "здивовано припіднятий погляд" робить жінку молодше.

Жінки з цікавістю ставили питання та активно взаємодіяли в обговоренні. Чудовий час в теплій атмосфері надихнув і розважив.