Українська мова ніколи не щезала з вуст народу. Вона є надбанням багатьох поколінь, багатством і душею народу. На жаль, зараз зустрічається значна кількість русизмів, які ми вважаємо нормою при спілкуванні та написанні текстів. Саме русизми і були черговою темою групових занять з української мови «Мова єднає Україну», що проводяться в Центральній бібліотеці Полтавської МТГ під керівництвом викладачки Тетяни Балагури.

Спочатку всі разом працювали із прислів'ями, пояснюючи значення мудрих речень своїми словами. Потім розглянули випадки, коли, вживаючи певні слова та словосполучення, ми упевнені, що робимо все правильно, але це давно не завжди так.

Також, тренувалися вживати потрібні слова у правильних формах та відмінках, заповнюючи пропуски у наведених реченнях. І, під закінчення уроку, взяли участь у бліц інтерв'ю, давши відповіді одним реченням у форматі "...тому що...".

Так склалося, що всі завдання були зі смаковим забарвленням. Тому, побажавши смачної вечері у той вечір кожному, чекали з цікавістю наступної зустрічі!