Андрій Іванович Мероник — український письменник, підприємець, математик і дослідник, волонтер, учасник освітньої програми «Школа майбутнього». Автор книжок «Золотий Ґрааль криптовалютного трейдингу», «69 невдалих побачень» та «24.02».

Андрій Мероник долучився до культурно-мистецької акції з нагоди Дня Незалежності України «Подаруй бібліотеці книгу українського автора!» та передав до Центральної бібліотеки ПМТГ примірник своєї нової книги «24.02. Щоденник війни».

Книга «24.02. Щоденник війни» розповідає невигадану історію про компанію молодих людей, які опинилися посеред війни без власного на те бажання. Про те, як кожного з них «морозило» чи то від страху, чи то від холоду, коли десь поруч влучала ракета й лунав потужний вибух, який вибивав шибки та вмикав сигналізації.

0

Як кожен із них намагався бути корисним країні, як розвивалися їхні страхи та сумніви. Про що говорили, про що думали й у що вірили. Ця книжка про таких самих людей, як і ви. Книжка про наших із вами сучасників.

Особливістю книги є те, що окрім основної розповіді автора вона містить окремий розділ з історіями українських підприємців, лікарів, блогерів, артистів, зокрема Даші Астаф’євої, Tayana, Roxolana, подружжів Катерини Кухар та Олександра Стоянова, Дарії Ковтун і Євгена Хмари та інших. Книга «24.02» представляла Україну на міжнародному Франкфуртському книжковому ярмарку 2022 року.

«Наша книжка – не товар, а швидше пам’ятка про те, що її власник колись долучився до гарної справи» - говорить сам автор.

Безмежно дякуємо пану Андрію за актуальний дарунок та з нетерпінням чекаємо нових творів від талановитого письменника.

1

Також запрошуємо і Вас, наші читачі, долучитися до культурно-мистецької акції «Подаруй бібліотеці книгу українського автора!» і ми неодмінно познайомимо з бібліотечними новинками.

Для участі в акції потрібно:

- завітати до найближчої міської бібліотеки (адреси бібліотек за посиланням)
 - сфотографуватися з книгою та викласти фото з хештегом
#українська книга_бібліотекам_міста_Полтава.