21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Події, які відбуваються по всьому світу - війни, тероризм, проблеми зміни клімату і протиріччя між народами роблять День миру як ніколи актуальним. Адже люди з усіх куточків нашої планети мають нагоду замислитися про багато важливих проблем, одна з яких - збереження довкілля.

Щодня ми озираємось і бачимо навколо себе дерева, траву, квіти, птахів, комах, тварин. Це все природа. Людина — частина її. Але у людини є можливість змінювати природу. Кожна зміна позначається на навколишньому середовищі.

Змінювати природу людина повинна обережно, бо окремі дії можуть завдавати шкоди і навіть призвести до загибелі. Від людини залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує. Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на лугах, могутні дерева в лісах. Це життя. І наш обов'язок — зберегти його. Без природи людина загине. Збереження природи — це збереження людини.

Запрощуємо Вас переглянути відео «Любиш відпочивати? Умій і прибирати!», яке підготували працівники відділу обслуговування Центральної бібліотеки ПМТГ .