21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Цінність миру особливо гостро відчувається в період збройних конфліктів та воєн… Цінність миру, який є запорукою щасливого життя, ми особливо гостро відчуваємо саме зараз, починаючи з 24 лютого 2022 року…

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває кривава боротьба. Про це йшла розмова в ході проведення музично-поетичної акварелі «Дай, Боже, миру Україні!», що відбулася в Центральній бібліотеці ПМТГ на вул.Алмазній 6/11. 

Учасники заходу – учнівська молодь Полтавського коледжу нафти та газу, місцеві активісти та ВПО, ознайомилися з традиціями відзначення цього свята у світі, говорили про символи миру, обмінювалися думками…Поетичну сторінку представила полтавська поетеса Надія Гринь, яка ознайомила присутніх зі своєю творчістю. Всі з захопленням слухали вірші у виконанні авторки, а потім ще довго спілкувалися з пані Надією. Приємним музичним подарунком для всіх став і виступ викладачів Полтавської дитячої музичної школи №3 імені Б.Гмирі Марина Хоменко та Надії Ларіонової.