Ось так живеш, мрієш, плануєш… А потім раз, і виття сирен… І виявляється, все, що тобі потрібно в житті, можна скласти в рюкзак… Навіть у кишеню… Навіть у долоню. Береш за руку того, кого любиш, і виявляється, все, що тобі потрібно, - це ЖИТТЯ.

ЖИТТЯ - найбільша цінність. Бережіть себе, бережіть рідних та близьких, бережіть ЖИТТЯ! Янгола - охоронця всім на допомогу та захист!

0

Війна, про яку раніше ми лише чули чи читали, раптом стала реальністю: зі зливою втрат, жорстокості, загублених життів та болю. Чи можна дозволити собі радість, коли навколо війна? Як радіти життю в таких умовах? Психологи кажуть, що кожна людина прагне і потребує щастя. Навіть у найважчих умовах немає заборонених емоцій та відчуттів. Якщо зараз ми всі відчуваємо лише біль, злість, ненависть, не варто ховатися від позитивних емоцій. Адже вони нам дають відчуття балансу. Радість є базовою емоцією. І в нинішній ситуації  відчувати позитивні емоції - це хапатися за рятівне коло майбутнього. Перетворіть свій біль на дію: долучайтеся до волонтерства, виплесніть свої емоції в соцмережі, приготуйте щось смачне для воїнів, сусідів, друзів…

1

Варто завжди пам'ятати: війна попри її смертоносне дихання є частиною життя. А життя - це завжди історія про віру, надію та любов, і без радості тут ніяк!

Працівники бібліотеки-філії №3 радять читачам завітати до книгозбірні, та релаксувати  із гарною книгою.