Тваринний світ є одним з основних компонентів навколишнього природного середовища. І це є приводом нагадати всім дітям про їхню відповідальність, підвищити свідомість майбутнього покоління щодо необхідності захисту тварин.

Тому цю цікаву і необхідну тему бібліотекарі бібліотеки-філіалу №12 запропонували розкрити під час екологічної години «Великі і маленькі таємниці диких тварин» з нашими новими маленькими друзями, які є гостями Полтави. З цією метою ми підібрали і презентували школярам великі, яскраві, красиво ілюстровані книги про безмежний світ тварин на планеті. Присутні із задоволенням переглянули принесені книги і журнали. Дуже яскраві емоції викликали відео-вікторини «Знай більше цікавих фактів про гігантських тварин» і «Відгадай. Правда чи Неправда?». Діти розділилися в своїх переконаннях, аргументуючи свої відповіді для присутніх.

Продовжуючи тему диких тварин, ми запропонували школярам прийняти участь у відомій грі «Крокодил». Діти наввипередки відгадували представлених тварин-персонажів. Це їм чудово вдавалося, а в деяких учнів виявилися гарні акторські здібності.

Запропонована екологічна година пройшла цікаво, весело і додала ще більше знань, які надалі стануть у пригоді школярам. Ми домовилися розкривати для наших маленьких друзів ще більш цікаві теми, а фантазії у них вистачає, адже ми стали для них новими добрими знайомими.