Різдво Христове - одне з найзначніших релігійних свят, традиції святкування якого сягають глибини століть. Різдво називають "матір'ю всіх свят". Саме цього дня всі віруючі радіють народженню Спасителя, Сина Божого. Значення цього свята настільки велике, що літочислення ми ведемо від Різдва Христового.

Наш народ завжди яскраво та красиво святкував Різдво Христове. Напередодні свята прикрашали різдвяну ялинку. День перед Різдвом називають Святвечіром. В Україні Святвечір ще називають Щедрий вечір, Багата кутя. З давніх-давен словом і ділом у цей день намагалися створити образ багатства, миру, спокою у своєму будинку. Цього дня збиралися разом усі члени сім'ї, вважалося, що цей вечір обов'язково треба провести у колі рідних. Цього вечора прийнято розповідати дітям про історію народження Ісуса, показувати вертеп.

Що таке вертеп та як його створюють? Працівники бібліотеки-філіалу №13 дають відповіді на ці запитання у відеоперегляді «Зірка Різдва над вертепом сія». Бажаємо гарного перегляду та вітаємо з Різдвом Христовим!