13 жовтня у прес-центрі Полтавського музею мистецтв (художньої галереї) імені Миколи Ярошенка відбувся круглий стіл “Майстерня міста 2021: результати, досягнення, плани на наступний рік”.

На засіданні підвели підсумки VI урбаністично-культурного фестивалю “Майстерня міста 2021”, що відбувся в Полтавській міській територіальній громаді 8-11 вересня. Також обговорювали ідеї та формат фестивалю на наступний рік. А ще відбулось  нагородження співорганізаторів, серед яких  бібліотеки Полтавської міської централізованої бібліотечної системи, які є активними учасниками даного формату з 2018 р.

У роботі круглого столу взяли участь перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, директорка комунальної організації “Інститут розвитку міста” Полтавської міської ради Тетяна Татаріна, керівниця регіонального офісу проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ” у Полтаві Ірина Брижань, співорганізатори та учасники фестивалю.

Дякуємо організаторам «Інституту розвитку міста Полтава» за унікальну можливість реалізувати свої ідеї, підтримку та допомогу у проведенні.