Хоча літо нещодавно подолало екватор та потихеньку почало повертати на осінь, ми ще маємо змогу відчути його користь та яскравість. Тепле сонечко, фрукти, овочі та різноманітність барв робить цей сезон для нас особливим. Тож про принади цієї прекрасної пори працівники бібліотеки-філіалу №10 вирішили нагадати дітям з центру розвитку «Джерело». На запрошених чекала ігрова карусель «Літечко всіх вітає з любов’ю, дарує розваги, дарує здоров’я».

Діти дізнались багато змістовної інформації та цікавих фактів про літо, адже, навіть, звичайні явища мають невідомі секретики. Також були представлені відомі твори, в яких передана особлива пригодницька атмосфера теплої пори: «Теореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка, «Літні пригоди Богданчика» Олександра Міщенка, «Джуді Муді й ненудне літо» Меган Макдональд, «Щоденник слабака. Канікули псу під хвіст» Джефф Кінні та інші. Діти та бібліотекар по черзі читали уривки з творів, адже попереду на них чекало «Літературне лото», де потрібно було знайти відповідність між твором та представленим героєм. Цікава інформація та літературна гра викликали жвавість та веселість присутніх, що і є основою чудової пори літніх канікул.

Тож радо запрошуємо вас на літню літературну карусель до бібліотеки-філіалу №10 Полтавської МЦБС! Ми точно не дамо вам сумувати від думки, що літо так швидко минає.