Нещодавно у бібліотеці-філіалі №11 відбулася зустріч-екскурсія, присвячена видатному хірургові, вченому, педагогу  і громадському діячеві Миколі Скліфосовському. Її ініціювала кандидат технічних наук, член-кореспондент Академії космонавтики ім. К. Ціолковського – Ольга Окара. Ольга Йосипівна багато часу працювала в Полтавському Державному архіві з листами родини Скліфосовських. Вона розповіла присутнім основні моменти життя Миколи Васильовича. Зачитала листа його старшої доньки Ольги. В цьому листі Ольга розповідає своїм дітям про їхнього дідуся з великою пошаною і любов’ю.

Ольга Окара наголосила на тому, що в інтернеті зараз багато фейкової інформації про цю видатну людину та його близьких. Тому такі зустрічі на часі. Кандидат географічних наук, доцент Микола Булава розповів про пошук документів щодо плану маєтку Скліфосовських та його історію.

Почесним гостем заходу був також професор кафедри психології Полтавського НПУ ім. В.Г. Короленка Володимир Моргун. Він подарував бібліотеці книги свого батька Федора Моргуна, а також свою, написану в співавторстві з Миколою Лебедиком. Під час заходу гості ознайомилися з відеопрезентацією, яку бібліотека підготувала в цьому році до 185-річчя від дня народження М.В. Скіфосовського.

Транспорт для екскурсії надав місцевий житель, підприємець Володимир Антонов.