У переддень канікул до бібліотеки-філіалу №10 завітали учні 5-А класу гімназії №31. На школярів чекала екскурсія абонементом та читальним залом для учнів 5-9 класів. Була представлена найкраща література та періодичні видання. Але, куди ж без корисної та навчальної інформації, нехай завтра й канікули?

Оскільки на дворі літо, то значить природа готова дарувати нам свої найкращі дари. Знання про різні фрукти та овочі важливе, проте не менш цінним є й орієнтування у травах та деревах. Саме тому, на учнів очікували конкурси на тему ботаніки.

Так, у конкурсі «Швидка допомога Флори» дітям потрібно було відгадати найвідоміші трави-помічники при різних недугах, наприклад, спориш, подорожник і т.д. Також діти мали відгадати, який саме овоч лежить у чорній скриньці, орієнтуючись на його історію та властивості. Найкращий же результат був отриманий у конкурсі, де потрібно було вказати, якому саме дереву належить той чи інший листок. 

Наостанок чимало дітей записалося до бібліотеки та взяли книги на літо, а значить їх читацька історія тільки починається. Ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб вона була яскравою та захопливою.