Хто з нас не мріяв про морські подорожі і пригоди? Якщо ви відчуваєте, як десь без вас хвилюється море, значить саме зараз настав час пакувати валізи і вирушати в мандри. А для підсилення позитивного ефекту від моря, радимо взяти з собою у подорож книги із «присмаком» моря, які забезпечать вам успішний старт літнього відпочинку.

Сьогодні на «борт» бібліотеки-філіалу №12 завітали учні 3-Д класу, гімназії №17. Мова йшла про подорож на морських просторах, в якій бібліотекар Ірина Маркіна розповіла про колекцію вишуканих макетів кораблів - захоплення свого чоловіка. Маленькі відвідувачі жваво цікавились книжками та журналами, слухали розповідь про будову корабля, про історію кораблебудування, про видатних капітанів.

Діти чимало дізналися цікавого про морських розбійників-піратів. Під час довгих «подорожей» морями школярі прийняли участь у бібліоквесті «Знайди піратський скарб на сторінках книг». Саме в цій грі діти показали свої навички: читання, кмітливості, активності. Адже піратські скарби можуть знайти тільки діти, які гарно закінчили навчальний рік. Не менш цікаво було школярам побувати в ролі одноокого пірата на фоні моделі піратського корабля «Золота антилопа». Малята з задоволенням робили фото та селфі, приміряючи на себе образ справжнього морського вовка. Дівчатка також проявили бажання прийняти участь у фотосесії, оскільки дізналися з розповіді, що піратами-капітанами були і жінки. На цю тематику в колекції бібліотеки є довідкові видання, художня література та яскраві журнали.

Більшість школярів відвідали бібліотеку вперше, тому працівники бібліотеки провели екскурсію «Книги-наставники що навчають нас», де познайомили дітей з усією бібліотекою і виставками що прикрашають її.

Ця морська подорож та екскурсія поєднали та здружили бібліотеку, маленьких піратів та кораблі. Запрошуємо вас у літні морські пригоди з присмаком морських хвиль, солоного бризу та криком чайок. Мандруйте, відпочивайте і мрійте разом з героями книжок!!!