Перший день канікул розпочався з яскравих та веселих пригод у читальному залі бібліотеки-філіалу №2, куди в пошуках веселощів та гарного настрою завітали другокласники. Разом з бібліотекарями пограли у цікаву гру-вікторину «Правда чи брехня?», познайомившись при цьому із цікавою книгою Марини Кафтан «Історія брехні» від видавництва «Портал».

Довкола нас чимало відвертої брехні, скільки її не розвінчуй — люди й далі вірять в абсурдні речі. Ця книжка розповідає дітям про те, як і хто творить брехню, а головне — як її розпізнати і не піддаватися на зловмисні впливи. По суті це добре структурований  ілюстрований підручник із медіаграмотності. Але він не схожий на ті підручники, якими діти користуються у школі -  це  яскрава книжка, з якої ми змогли дізнатись багато цікавих фактів.

Говорили про те, чому люди говорять неправду: бо бояться осуду оточення. Їм може здаватися, що правда неприваблива, і дізнавшись її, друзі, родичі чи знайомі відвернуться від них. Але у нас завжди є вибір – сказати правду чи вигадувати небилиці, які потім можуть привести до великої брехні.

Познайомились діти також і з іншими книжками, що є в бібліотеці, наприклад, зацікавились книгою Валі Вздульської «Українські чудовиська», що розповідає про тих тварин, які жили на території нашої країни мільйони років тому.

Але попереду на дітей ще чекали веселі розваги: пісні, рухливі вправи та співи в караоке. Літо на те й літо, щоб дарувати дітям радість та втіху, бібліотекарі філіалу №2 завжди на одній хвилі зі своїми маленькими читачами.