Щороку, напередодні літніх канікул, бібліотека-філіал №1 запрошує своїх юних користувачів на бесіди про літнє дозвілля, про найцікавіші видання для читання. Цього року вони розпочалися 1 червня в Міжнародний день захисту дітей. На гостини до бібліотеки завітали учні гімназії №13. З їх участю літературна година “Канікули з книгою – сумувати ніколи” стала стартовим заходом літнього сезону 2021.

Бібліотекар Якименко Т.В. познайомила присутніх з підлітковими творами українських та зарубіжних письменників, поділилася цікавою інформацією про їх життя та творчість. Велика кількість представлених книг, їх жанрова різноманітність розбурхали в присутніх читацький інтерес, читацьку активність і навіть жваву суперечку хто зможе прочитати більше. Ці емоції зумовили розмову про культуру читання та читацькі навики.

Гостювання затягнулося. Атмосфера невимушеного спілкування, таємничий, пригодницький, фантастичний літературний світ додали святкового настрою. Ніхто не повертався додому з пустими руками. В рюкзачках “поселилися” герої книг Кокотюхи А., Ворониної Л., Нестайка В., Рутківського В., Роулінг Дж., Космовської Б., Дала Р… Кожен знайшов своє.