Від Громадської організації Центру розвитку благодійності та Благодійного фонду «Клуб добродіїв» бібліотека-філіал №7 отримала книгу Лори Арріллага-Андерссен «Благодійність 2.0: Змінюй світ ефективно». За кошти відправника було розіслано 100 видань у 100 різних бібліотек України. 

В «Клубі добродіїв» називають це видання вудочкою, а не рибкою! Тобто на досвіді, який описує автор можна вчитися як розпочати благодійність, або зробити свою доброчинну діяльність більш ефективною. Лора Арріллага-Андерссен називає благодійником кожного, хто ділиться з іншими будь-чим – часом, грошима, досвідом, навичками та суспільними зв’язками – із наміром створити кращий світ. 

1

Для отримання цієї книги була просто заповнена анкета, але хочеться підкреслити, що потрапила вона саме туди, де буде не тільки цікавою, але і корисною. Адже у бібліотеці є ціла команда активних доброчинців – волонтерський загін «Невтомні бабусі». А досвід і знання роблять будь-кого тільки успішнішими і сильнішими.

Навіть уже звернули увагу на розділ, який навчить і дасть змогу розширити горизонти діяльності волонтерів. Другий розділ «Крапля за краплею: Нові способи змінити світ» цієї книги розпочинається своєрідним девізом: «Збагатіть свою благодійність зв’язком з іншими – використовуйте віртуальний світ, щоб змінити реальний». Адже зараз є можливість через Інтернет ділитися не тільки досвідом, успіхами, підтримувати одне одного, але й разом робити добру справу. Волонтери бібліотеки мають чудовий приклад. Надійним другом і помічником у багатьох їх починаннях, ініціативах є волонтерка Ліна Пітулей, справжня і щира українка, яка зараз мешкає в Канаді. Нещодавно вона отримала заслужену нагороду – медаль «За милосердя та турботу» від Всеукраїнського об’єднання «Країна».

2