Нашим читачам вже давно полюбилась книжка «Мишачий дім» нідерландської письменниці Каріни Схапман. А нещодавно наш фонд поповнився ще однією книжечкою про двох чарівних мишенят, і на радощах працівники бібліотеки-філії №9 вирішили зняти черговий відеоролик з оглядом.

У цьому відео бібліотекарка Влада разом з Мишачком вирішили розглянути нову книжечку - "Сем і Джулія в театрі". У книзі повно чудових ілюстрацій, але нема жодного малюнку... Як це так? Дуже просто! Історії про мишенят ілюстровані саме фотографіями майстерно зробленого будиночку для іграшкових мишей! Про те, хто змайстрував таку красу та чим закінчиться історія кумедних Сема та Джулії читайте разом з нами!

Запрошуємо вас погортати цю книжечку, а ще взяти участь у бібліотечному конкурсі фотографій!

Сфотографуйте свої іграшки у якому-небудь інтер’єрі чи ситуації і присилайте у приватні повідомлення фейсбук-сторінки бібліотеки-філії №9 https://www.facebook.com/poltbibl9 або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17 лютого включно. Вкажіть своє ім’я і прізвище, назву всієї композиції і голосуйте лайками за переможця!