8 липня в бібліотеці-філії №6 Центральної бібліотеки ПМТГ у рамках творчого гуртка «Фабрика ідей» панувала по-справжньому літня, творча атмосфера. Разом із юними читачами ми створювали яскравих паперових повітряних зміїв, вкладаючи в кожну роботу фантазію, гарний настрій і частинку своїх мрій.
На початку зустрічі завідувачка бібліотеки Сюзанна Онищенко розповіла дітям захопливу історію виникнення повітряного змія. Учасники дізналися, що цей винахід з'явився багато століть тому в Китаї, де його використовували не лише для розваг, а й у військовій справі, наукових дослідженнях і під час святкових обрядів.
Після пізнавальної частини розпочався творчий майстер-клас. Діти із захопленням вирізали, складали та прикрашали своїх повітряних зміїв кольоровим папером, перетворюючи кожен виріб на унікальну авторську роботу. У результаті з'явилися яскраві, барвисті й по-справжньому літні композиції.
Найбільше радості подарував завершальний етап заходу. Разом із дітьми ми вийшли до бібліотечного дворика, де із захопленням запускали свої паперові повітряні змії. Дзвінкий дитячий сміх, щирі усмішки та море позитивних емоцій зробили цей день по-справжньому незабутнім.
Щиро дякуємо всім учасникам за активність, творчість і чудовий настрій! До нових цікавих зустрічей у бібліотеці!















