Друк
Категорія: Виставки
Перегляди: 85

Бібліотекарі бібліотеки-філіалу № 13 для дітей підготували огляд книжечок на англійській мові. Кожна книжечка допоможе дитині розширити свій кругозір, вивчити алфавіт і нові слова. Завдання представлені в ігровій формі, тому малюкові не буде нудно, він із задоволенням буде розфарбовувати малюнки, вчити віршики і розгадувати загадки. Всі знання, які дають ці книжечки, стануть хорошою основою до подальшого вивчення англійської мови.

Лев та мишеня

1

Ця книжка нам дуже сподобалася. Прості тексти. Слова легкі, часто повторюються, тому запам'ятовуються досить легко. Саме тому текст можна читати, а це викликає радість та впевненість в своїх силах. З'являється бажання вивчати англійську мову. У книзі багато малюнків, є цікаві завдання з кросвордами: вписати слова або віднайти у таблиці і розфарбувати їх.

Білосніжка та семеро гномів

2

Книга для читання дітям, які почали вивчати англійську мову, оскільки казки в ній адаптовані (у книзі три історії: "Білосніжка та семеро гномів", "Чоботар і ельфи" та "Красуня і Чудовисько). Кожна історія поділена на розділи, і після кожного з них наводяться завдання на перевірку змісту прочитаного розділу та розвитку мовленнєвих здібностей.

Кумедні історії

3

Ця книжка із адаптованими текстами для читання дітьми, які мають елементарний рівень володіння англійською мовою. До змісту книги входить невеликих 15 оповідань: про дівчат Люсі і Мелінду, які гостювали в бабусі; про собаку Сенді та подарунки на Різдво; про кота Тімоті, який відмовився ловити мишей; про кота, який вирушив на пошук рідної домівки; про пса, який боявся ходити сходами; про машину Габріель, яка дуже хотіла мати свій гараж; про хлопчика, який хотів змінити своє ім’я; про кота, який думав, що він людина; про дивовижну подушку у дитячій виставі; про приготування бабусі й дідуся до приїзду внука; про ведмежа, яке не хотіло спати; про дівчину Сюзан, яка шукала рожевий глечик; про будиночок, який хотів мати більше людей усередині; про пором, який мріяв зустріти і покатати короля.

Кіт у чоботях

4

Найвідоміший французький дитячий письменник і казкар Шарль  Перро, що жив і творив в XVII столітті, був досить популярним поетом і автором наукових праць, але в історію увійшли саме казки та оповідання Шарля Перро, на яких виховувалися покоління дітей.

Спляча красуня

5

Усі діти люблять казки. Читати їх англійською мовою не тільки цікаво, а й корисно. Ця книга містить адаптовані тексти трьох відомих казок Шарля Перро та англійсько – український словник.

Пригоди  котика Томмі

6

До цієї книги увійшли  цікаві розповіді про захоплюючі пригоди котика Томмі, який разом зі своїми друзями пізнає світ: відвідує зоопарк, захоплюється веселкою, вчиться читати й рахувати.

Чекаємо Вас в нашій бібліотеці після закінчення карантину, ось скільки книжечок на англійській мові ми можемо вам запропонувати!

7

8