Наближається чудове свято – Всесвітній день котів, який любителі та власники цих чарівних тваринок святкують по всьому світу 8 серпня. Працівники бібліотеки-філіалу №2 заздалегідь підготувалися до цього свята – влаштували в читальній залі виставку картин художниці Ніни Баканової, виконаних у техніці «холодний батик», на яких у жартівливій, стилізованій формі зображені коти. Виставку бібліотекарі доповнили книжками про цих домашніх тварин.

Ніна Баканова одного разу вже проводила в цій бібліотеці майстер-клас по батику, вчила малюванню картин у цій цікавій техніці користувачів бібліотеки, тому багато хто зрадів можливості ще раз помилуватися її чудовими життєрадісними роботами.

Також користувачі бібліотеки, у яких вдома є таке пухнасте диво, як кіт (кішка) охоче знайомляться з літературою, в якій розповідається про догляд за цими тваринами, бажаний раціон їх харчування тощо.

Є на виставці й художні книжки, героями яких є коти або де фігурує образ кота. Це, насамперед, книга Едгара Аллана По «Чорний кіт», яка привертає найбільше уваги читачів, котрих цікавлять не посібники, а художня література.