На початку липня у читальній залі бібліотеки-філіалу №2 з’явився цікавий перегляд книжок на пригодницьку тематику під назвою «Стань супергероєм із суперкнигою». Поринувши в читання таких книжок, підлітки, для яких бібліотекарями організований цей перегляд, можуть уявити себе супергероями. У перегляді представлені твори дуже відомих і популярних авторів, таких, як Андрій Кокотюха (книга «Колекція гадів»), Макс Кідрук («Подорож на пуп Землі»), Крістіан Тільманн («Близнюки рідко грають поодинці») та ін. 

Увагу юних читачів неодмінно привертають книги про Гаррі Поттера Дж. К. Ролінг. Активно читається книжка Івана Будза «Детективне агенство кота Макса». Популярністю користується ряд книжок різних авторів із серії «Дивний детектив». Це, зокрема, книги «Коли генії плачуть» Богдана Жолдака, «Бабусі також були дівчатами» Євгенії Кононенко, «Як не скарб, то пожежа» Наталки та Олександра Шевченків, «Чорне озеро кохання» Олеся Ільченка, «Посмішка азовського крокодила» Анатолія Птіцина та ін.

Цей перегляд особливо доречний зараз, під час літніх канікул, коли школярі мають більше часу для читання книжок за своїми читацькими уподобаннями.