У читальній залі бібліотеки-філіалу сімейного читання №3 з початку червня з’явилася нова книжкова виставка під назвою «В літні пригоди з цікавою книгою». Тут представлена література дуже високої якості в усіх відношеннях – від змісту до обкладинки і паперу. 

На верхній полиці – популярні пригодницькі твори зарубіжних авторів, серд них – «Синій птах» Моріса Меттерлінка, «Мандри Гулівера» Джонатана Свіфта, «Дивовижні пригоди Нільса з дикими гусьми» Сельми Лагерлеф.

Нижче – золота літературна класика для дітей і книги сучасних українських письменників, які встигли полюбитися маленьким читачам і підліткам. Увагу привертають «Пригоди на острові Клаварен» Ірен Роздобудько, «Божевільні канікули» Євгена Філа, «Джури. Підводний човен» Володимира Рутківського, «Чарівник смарагдового міста» Олександра Волкова та ін. 

На найнижчій полиці, до якої легко дістати маленьким дітям – казки. Прекрасні великі збірки. «Улюблені чарівні казочки», «Золоті казки народів світу», «Кращі народні казки», «Найкращі казки» Ганса Крістіана Андерсена…

Наймолодші читачі бібліотеки активно цікавляться виставкою і охоче, з задоволенням поринають у літні пригоди з цікавою книгою.