Друк
Категорія: Програми, проекти
Перегляди: 316

30 липня на подвір’ї бібліотеки-філіалу №11 (колишній садибі видатного хірурга Миколи Скліфосовського) відбулося підведення підсумків онлайн-марафону бібліотек на карантині та нагородження переможців. 

Привітати працівників бібліотек МЦБС прибули секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота та директор  Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради Олена Ромас. 

Директор міської централізованої бібліотечної системи Таміла Дузенко  розповіла, як працювали бібліотеки під час суворого карантину і як працюють зараз, на адаптивному етапі карантину. Багато бібліотекарів навчалося на курсах онлайн, підвищуючи свою кваліфікацію та здобуваючи нові знання по використанню сучасних технологій, 46 працівників МЦБС отримало сертифікати. Масові заходи проводилися онлайн – це значно розширило географію учасників. Якщо раніше в літературних заходах брали участь в основному полтавці, то тепер додалося багато учасників з інших регіонів України і країн світу, зокрема США та Італії. 

За цей період з’явилася рекордна кількість цікавих публікацій на сайті МЦБС, блогах, Youtube-каналах бібліотек та у Фейсбуці.

Зараз відділи абонементу бібліотек обслуговують читачів, а читальні зали ще не працюють. Велика робота бібліотеками  ведеться онлайн.  

Після закінчення церемонії нагородження кращих в онлайн-марафоні бібліотек та працівників  бібліотечної системи заступник директора Полтавської МЦБС Лариса Стороженко, котра раніше працювала завідувачкою бібліотеки-філіалу №11, провела для всіх, хто цікавився, екскурсію колишньою садибою Миколи Скліфосовського, розповіла про його видатний внесок у медицину, про те, як він жив на Дальніх Яківцях, чим захоплювався, як допомагав селянам.