Друк
Категорія: Програми, проекти
Перегляди: 643

В листопаді у курортному Буковелі відбулась неймовірна зустріч друзів IREX.  Рада з міжнародних досліджень та обмінів протягом кількох останніх років проводила суспільно важливі проекти у співпраці з патрульною поліцією, бібліотеками, громадськими організаціями зі всієї України. 

Працівники бібліотеки-філії №9 Полтавської міської ЦБС, завдяки підтримці IREX,  взяли участь у програмі співпраці поліції та громади ПОЛіС, надихнулись матеріалами гендерної вечірки «Мені фіолетово» та квесту «Ціна свободи» і втілили цікаві тематичні заходи… Отже, настав час пошуку майбутнього!

Три дні насичених тренінгів, цікавих майстер-класів і, звісно, незабутнього відпочинку, подарували своїм друзям організатори.  До команди креативних молодих людей приєднався також  документальний театр з чудовою виставою з протидії домашньому насильству «Склянка морквяного соку». А команда з громадської організації «Дивовижні» провела для усіх присутніх гру-симуляцію «Місто Z» та неймовірні командні змагання!

Запрошені тренери ділилися з учасниками події лайфхаками: від секретів публічного виступу до особливостей планування в проектному менеджменті, від письменницької майстерності і до прийомів самооборони!

Скажемо відверто, що зустріч перевищила усі сподівання. Тепер тільки вперед! Адже, майбутнє – за роботою, що надихає та змінює світ!