23 вересня - в День міста Полтави в центральній міській бібліотеці у рамках фестивалю "Майстерня міста. Моя Полтава - моє майбутнє" відбулося свято "Повір у себе". Головними складовими цього свята були турніри з рекреаційних видів спорту. Організатор змагань - Полтавська районна державна адміністрація.

Проведенню свята, що надало можливість людям з інвалідністю серед інших спортсменів випробувати себе в інтелектуальних видах спорту і здобути перемоги, посприяв Інститут розвитку міста, завдяки якому в бібліотеці є нові комплекти шахів і шашок. 

Перше місце в шашкових змаганнях серед чоловіків зайняв полтавець Юсуп Рудяга - спортсмен з інвалідністю по слуху і розмові. Друге місце - полтавець Юрій Галівець. На третьому місці - Олексій Визір з селища міського типу Артемівки Чутівського району на Полтавщині.

Серед жінок перемогла Єлизавета Клименко, котра цього року стала чемпіонкою України серед спортсменів з порушенням зору. На другому місці Наталія Одарченко - спортсменка з вадами слуху.

На третьому місці - Анна Баранник.

Були визначені також переможці у грі в шахи. 

Усіх, хто зайняв першу, другу і третю сходинки в змаганнях з шахів і шашок,нагородили грамотами відділу в справах сім'ї, молоді і спорту та медалями. 

Окремо визначалися переможці в спеціальних номінаціях, які також отримали нагороди. 

Додатково від Інституту розвитку міста кожному з переможців було вручено по блокноту і книжці. А завідувачці відділу обслуговування центральної бібліотеки Галині Щербині вручили грамоту за активну участь працівників бібліотеки у проведенні фестивалю про сучасне місто та його суспільство.

Головний суддя змагань Руслан Оріховський оголосив, що представники територіальної об'єднаної громади Шишак запросили всіх бажаючих шахістів і шашкістів узяти участь у турнірі, який вони організовують і проведуть 14 жовтня - в День захисника України.