21 вересня завдяки зусиллям працівників, читачів та волонтерів бібліотеки-філії №9 на майданчику біля бібліотеки відбулось Свято дітей та сім’ї  «Бібліоподвір’я за родинне дозвілля!». Веселий розважальний захід пройшов в рамках урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста», який проходив у Полтаві з 20 по 23 вересня.

А щоб дозвілля маленьких та дорослих друзів бібліотеки стало ще цікавішим, нам не можна було обійтись без допомоги спонсорів. Справа у тому, що у Полтаві реалізується проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», виконавцем якого є німецька урядова компанія GIZ, фінансують його уряди Німеччини та Швейцарії, а реалізує проект у нашому місті Полтавська міська рада та «Інститут розвитку міста».

Отож, на гостей дійства чекало змагання серед маленьких полтавців на знання про місто, спритність, творчість та креативність, ну і звісно призи!

Три команди активних дітлахів побували на різноманітних цікавих локаціях – «Майстерні листівок», «Спортивній станції» та локації «Розфарбуй місто у свої кольори». 

Крім змагань, на учасників нашого свята чекали приємні бонуси, серед яких: фотозона з костюмами та аксесуарами, зона для розумників з книгами  та іграми, арт-зона та аквагрим, а на спортивній зоні, крім канатів, шайб та ключок усі охочі змогли пограти в настільний теніс, бадмінтон і дартс! 

Для найменших діток діяв зручний ігровий куточок, а дорослі змогли ознайомитись з матеріалами про «Майстерню міста» та Концепцію інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

Кульмінацією свята стало особливе поздоровлення від директора КО «Інститут розвитку міста» Юрія Левченка та регіонального координатора проекту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні» Ірини Брижань. 

Наприкінці маленькі та дорослі учасники свята, а також волонтери, серед яких були наші активні читачі і їх мами, отримали призи від «Майстерні міста» та солодкі міні-сюрпризи від бібліотеки. Наша ж бібліотека-філія №9 була нагороджена Дипломом та фірмовими подарунками!

Слід також сказати, що завдяки участі у проекті наша бібліотека отримала від організаторів багато корисних речей, зокрема, мольберт, садові подушки, виставковий стелаж, різноманітне спортивне приладдя та багато іншого, що неодмінно стане у пригоді користувачам і у майбутньому.

Одним із напрямків співробітництва є залучення громади до процесів міського розвитку, а це значить, що усі ми – мами, тата, дітлахи, бібліотекарі, школярі, учителі – маємо шанс зробити життя у нашому місті і районі ще радіснішим і кращим!