У рамках проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні", який виконується німецькою урядовою компанією, у полтавській міській бібліотеці-філіалі №7 діяла майстерня по виготовленню еко-торбинок. Шили і вишивали сумочки багаторазового використання з нешкідливих для довкілля матеріалів, якими можна замінити поліетиленові пакети, бібліотечні активістки, учасниці гуртка "Українські вечорниці", який веде завідувачка бібліотеки Людмила Заливча. І сама Людмила Олександрівна немало попрацювала над створенням красивих і зручних для використання еко-сумок.

21 вересня в бібліотеці-філіалі №7 відбувся цілий комплекс цікавих заходів, пов'язаних і з успішним завершенням роботи над цим проектом, і з волонтерською діяльністю бібліотекарів і користувачів бібліотеки.

У читальній залі були представлені вироби майстринь, а також бібліотекарі влаштували виставку  книжок про екологічні проблеми в Україні. На цьому фоні бібліотекарі провели інформхвилинку "Квітуча Україна - щаслива людина" для тих, хто прийшов на презентацію (зібралося багато людей - повна зала). Усім роздавали пам'ятки з еко- порадами, як простими вчинками допомогти нашій планеті... Показали відеоролик, де йдеться про те, яку велику шкоду наносить екології планети пластик і поліетилен, викинутий у сміття. 

Проект бібліотеки в рамках роботи "Майстерні міста" мав назву "Книжкові перлини до еко-торбини", тож у виготовлені майстринями торбини поклали книжки і журнали. Усі розуміють, що в зшиту з тканини сумочку не покладеш ні м'ясо, ні рибу, але книжки і журнали - так. 

Майстриня Світлана Гагієва, вироби якої всі визнали найкращими, провела майстер-клас для присутніх, показавши, як шити еко-торбину і як її можна замість вишивки прикрасити за допомогою маркера для малювання на тканині.

Еко-торбинки шили ті самі майстрині, які активно працюють у волонтерському центрі бібліотеки-філіалу №7, чим можуть, допомагають український армії.

На цей захід завітав представник обласного військового комісаріату О. Варейбес, який за дорученням військового комісара Д. Губського нагородив Людмилу Заливчу та громадське формування "Батальйон невтомних бабусь" за проявлений патріотизм та підтримку захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи про учасників добровольчих формувань, моральну підтримку Збройних Мил України, виготовлення маскувальних сіток та приготування страв, які були відправлені волонтерами до зони проведення бойових дій на Сході країни. 

21 вересня - Міжнародний день миру. Цього дня бібліотечні волонтери закінчили роботу над сіткою у формі Прапора України. Над цією сіткою працювали всі бажаючі полтавці 23 серпня на Театральній площі, потім вона була перевезена у волонтерський центр бібліотеки-філіалу №7 для завершення. У жовтні, в День захисника України,сітку-прапор, як символ прагнення до миру в Україні, передадуть бійцям на передову.