Друк

cbs as

Бібліотека - це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам'ятаємо, що у давнину бібліотеку називали "дім життя", "притулок мудрості", "аптека для душі".

                                                              В.Сухомлинський

Бібліотеки Полтави сьогодні – це громадсько-публічні заклади з різноманітними функціями, які посідають важливе місце в інфраструктурі знань та соціокультурному просторі міста. Щорічно міські бібліотеки відвідує понад 51 тис. членів громади м.Полтави.

konkurs bibl roku height

Працівники бібліотечних закладів  знають і розуміють потреби громади. Про це свідчать наші ініціативи, проектна діяльність, спрямована на впровадження інновацій у бібліотеках.

На рахунку працівників полтавських бібліотек  такі вдало впроваджені проекти, як участь  у партнерстві з УБА проекті світового масштабу,  реалізованому Фундацією Білла та Мелінди Гейтсів – «Бібліоміст».  Всього за останні 5 років реалізували 10 міжнародних проектів (малих і великих грантів) та  місцевий проект Бюджету участі 2017 року. 

Нині бібліотеки централізованої системи мають добірку творів сучасних українських та полтавських літераторів, фонд постійно оновлюється новинками світової та вітчизняної літератури. Бібліотеки були й є осередками спілкування творчих людей: письменників, художників, музикантів. Працівники бібліотек підтримують контакти з державними установами та громадськими організаціями міста, творчими спілками Полтави й області. 

Бібліотечні заклади  стали місцем зустрічі з сучасними українськими письменниками 

Бібліотеки Полтави сьогодні — це майданчики для інтерактивного спілкування дорослих і дітей. 12 міських бібліотек надають всім бажаючим безкоштовний доступ до мережі Інтернет по власній мережі та по Wi-Fi.

Сьогодні централізовану бібліотечну систему міста Полтави очолює заслужений працівник культури України, нагороджена відзнакою УБА «За відданість бібліотечній справі» Дузенко Таміла Андріївна.

 

До ваших послуг:

Бібліотека-філіал для дітей №14

селище Крутий Берег, вул. В. Капніста 40

14

Бібліотека-філіал для дітей №15

селище Вакуленці, вул. Довга 84а

logo openbook

Бібліотека-філіал для дорослих №16

селище Івонченці, вул. Волонтерська 39б

16

Бібліотека-філіал для дорослих №17

селище Рибці, вул. Артільна 31

17

 

Ми розташовані:

 
Полтавська міська ЦБС
36021 вул. Алмазна 6/11
Полтава, Україна
тел. (0532) 633-323
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.