Друк
Категорія: Новини
Перегляди: 95

8 травня відзначатимемо Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. 

Людей у його лавах об’єднують найкращі риси та устремління – доброта, співчуття, милосердя.

За часів незалежності України до складу цієї організації увійшло близько 15 мільйонів ентузіастів. Їхні дії реалізуються в найширшому діапазоні – від піклування про немічних, хворих і самотніх, до участі у ліквідації наслідків стихійних лих, аварій, катастроф.

У березні, коли «гуманітарними коридорами» до Полтави евакуювали жителів Сумщини, колони автобусів супроводжували представники Червоного Хреста. Наразі, Полтава є місцем, яке надало прихисток жителям Харкова, Сум, Києва, Тростянця, Охтирки тощо. Український Червоний Хрест працює 24/7, аби надавати негайну допомогу тим, хто її потребує більш за все.

01

2 квітня, за підтримки міжнародних партнерів, у Полтаві запрацювала програма ваучерної допомоги для внутрішніх переселенців. Завдяки отриманим ваучерам люди, які зазнали величезних морально-психологічних потрясінь та майнових втрат, залишилися без сталих засобів до існування, можуть вибрати будь-які продукти харчування та предмети повсякденного вжитку у мережі магазинів «Сільпо» по всій території України. В пілотних областях ці ваучери вже назвали «ваучери життя». Працю полтавських волонтерів Червоного Хреста України відзначила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

03

На своїй сторінці у фейсбуці голова Полтавської обласної організації Червоного Хреста Ірина Плюсніна написала: «У часи, коли ми не розрізнюємо вихідні від буднів, а час у добі міряємо лише обмеженням комендантської години, спільна праця задля допомоги ВПО - потужна сила, яка об'єднує зараз не тільки українців, а й громадян усього цивілізованого світу! Полтавський Червоний Хрест разом із Міжнародним Комітетом Червоного Хреста приймає та розподіляє допомогу людям які втратили майже все… Майже все, окрім надії!»

02