Друк
Категорія: Новини
Перегляди: 67

9 липня виповнюється 120 років від дня народження Барбари Картленд, відомої англійської письменниці яка вірила у велику, ідеальну любов і присвятила їй та її пошукам своє життя.

А почалося все з колонки пліток в «Дейлі Телеграф» де юна Барбара Картленд працювала світським репортером, заробляючи таким чином на життя. Залишившись сиротою в Першій світовій війні і втративши обох братів у Другій світовій вона мусила піклуватися про себе сама. Письменницька кар’єра не давала дівчині спокою і вона вирішила випробувати удачу. У 1923 році вийшов у світ її перший роман під назвою «Пазл». І з нього все почалося…

6

У творчості Барбари Картленд переважають романи про кохання, їх видано 657 і кожен написаний за одною схемою, де прекрасна дівчина стає об’єктом пристрасті найдостойнішого з чоловіків, далі розвиваються захоплюючі стосунки, зради, розлучення та саме головне, що кожна історія має щасливий кінець. Мабуть саме тому книги добре читаються і користуються неабиякою популярністю. Такі романи як «Дуэль сердец», «Призрак в Монте-Карло», «Леди и разбойник» були екранізовані.

5

Окрім цього, за 77 років своєї письменницької діяльності Барбара Картленд випустила книги про здоровий спосіб життя, збірники рецептів, книги про ведення домашнього господарства, автобіографії та біографії сучасників. Для такої плідної праці часу їй вистачало, бо прожила жінка майже 100 років.

2

Загалом з під її пера вийшло 723 книги і вона була занесена до Книги рекордів Гіннеса. Захоплення політикою привело Барбару Картленд до місцевих органів влади, нею заснована Національна асоціація здоров’я. Навіть створення парфумів, участь у автомобільних гонках, запис сольного альбому любовних балад у супроводі Лондонського філармонічного оркестру – все це належить їй. У 1984 році вагомий внесок Барбари Картленд у розвиток планеризму був удостоєний Премії єпископа Райта.

1

Після смерті письменниці ще понад сто романів чекають свого виходу у світ.

У бібліотеці-філії №11 ви зможете ознайомитися з творчістю видатної письменниці, взявши книги з фонду і поринувши у захоплюючий світ кохання. Також можна переглянути книжкову виставку, що розташована у читальному залі бібліотеки. Чекаємо на вас.

3