Друк
Категорія: Новини
Перегляди: 86

8 квітня - Національний день любителів зоопарків заохочує нас вивчити наші місцеві зоопарки.

Щороку мільйони людей відвідують зоопарки та дізнаються про безліч тварин, які там живуть. Також відомі як зоологічні парки, багато з них служать розмножувальними центрами. На ці об’єкти покладаються, коли види перебувають під загрозою зникнення або коли існує ризик зникнення. Вони також пропонують громадськості інформацію про широкий спектр тварин та місця їх проживання.

В різних містах України розташована велика кількість зоопарків – «12 місяців», «Фельдман ЕкоПарк», «Подільський», «Сафарі» та інших, від відвідування яких діти та дорослі отримують масу задоволення!

2

З настанням теплих днів в різних куточках України оживають зоопарки, а тварини з теплих приміщень перебираються у вольєри на відкритому повітрі. Дорослі та дітлахи від відвідування зоологічних парків отримають масу позитивних емоцій, познайомляться з екзотичними представниками фауни! В зоопарку маленькі відвідувачі зможуть побачити, як поводяться ведмеді, тигри та інші хижі тварини, зробити напам'ять селфі з жирафом, покататися на поні, погодувати з рук віслюків.

3

Працівники бібліотеки-філіалу №3 пропонують вам не зраджувати традиціям! Навіть в умовах #залишайся_вдома! Насолодитись тим, як ваші улюблені тварини гойдаються з дерев або хлюпаються у воді та провести веселий день можна перейшовши за посиланням на електронні ресурси на віртуальні екскурсії зоопарками:

зоопарк м. Київ (Україна) - https://cutt.ly/xtKzMTX
зоопарк у Мюнхені (Німеччина) - https://cutt.ly/rtKvWXa 
зоопарк м. Цінціннаті (США) - https://cutt.ly/gtKcMjb

4