Друк
Категорія: Новини
Перегляди: 97

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров‘я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу.

Перше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя. Щороку День здоров'я присвячують інформаційній кампанії з боротьби з певними хворобами. У цей день Генеральний секретар ООН звертається до прогресивного людства і нагадує про нагальні проблеми сфери охорони здоровʼя, закликає уряди країн консолідувати зусилля з метою зменшення ризиків для життя і здоровʼя людей, відмічає важливу роль узгоджених дій з профілактики небезпечних інфекційних та неінфекційних захворювань.

Здоров’я ‒ це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їхнє здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.

Сьогодні, коли увесь світ завмер в очікуванні закінчення пандемії, хочеться подякувати тим, хто щоденно бореться з хворобами – ЛІКАРЯМ!

У Всесвітній день здоров’я,бібліотека-філія №3, бажає всім хворим ‒ якнайшвидшого одужання, медикам ‒ хорошої матеріальної і технічної бази, всім нам ‒ бути здоровими і життєрадісними! Після закінчення карантинних заходів, завітайте до нашої бібліотеки, та ознайомтесь с різноманітною літературою у розділі - здоров‘я.