Друк
Категорія: Новини
Перегляди: 118

Де Га полюбляв зображувати людей, особливо жінок, але не застиглих у позі, а наче застигнутих зненацька за своїм заняттям, у характерних позах, з притаманними їм жестами. Зокрема, художник захопився темою балету. Зображуючи танцівниць, художник намагається відобразити їх не на сцені, він воліє показати трудові  будні за лаштунками. З часом він захопився пастеллю, яка поєднувала у собі якості живопису та графіки одночасно. Ця техніка відповідала художнім смакам де Га, який вклонявся перед лінією. «Я колорист за допомогою лінії», - казав він. Імпресіоністи ж вклонялись іншому – кольору. 

Перфекціоніст, який доходить у роботах до гармонії форм та кольру, Ілер-Жермен-Едгар де Га відомий світу як яскравий представник імпресіоніського руху. Ту невагомість та грацію, яку він являв світу з допомогою полотна, в дійсності неможливо укласти у рамки одного конретного напряму.

Працівники центральної бібліотеки запрошують насолодитися переглядом презентації з картинами митця та його відомими висловлюваннями.